product-image
Canpol Babies termometr elektroniczny z miękką końcówką 1 sztuka [9/104]
25.96 zł
product-logo

Canpol Babies termometr elektroniczny z miękką końcówką 1 sztuka [9/104]

Brak ocen

Producent
Canpol
Graniczna 4, 96-321 Słubica B
Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 25.96 zł


Dostępny

25.96 zł

Opis

Canpol Babies termometr elektroniczny z miękką końcówką to wyrób medyczny dzięki któremu zmierzysz temperaturę ciała dziecka.

Wskazania
Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Nie trzeba już kontrolować pomiaru z zegarkiem w ręku, gdyż dźwiękowy czujnik powiadomi  o zakończeniu procesu mierzenia. Wykonany z przyjaznych materiałów pozwala zmierzyć temperaturę 3 sposobami.
W zestawie dostępne jest praktyczne etui do higienicznego przechowywania termometru.
Charakterystyka produktu

Canpol Babies termometr elektroniczny nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Nie trzeba już kontrolować pomiaru z zegarkiem w ręku, gdyż dźwiękowy czujnik powiadomi  o zakończeniu procesu mierzenia. Wykonany z przyjaznych materiałów pozwala zmierzyć temperaturę 3 sposobami. W zestawie dostępne jest praktyczne etui do higienicznego przechowywania termometru. Zakres pomiaru 32.0-42.9°C. Dokładność do 0,1°C. Waga termometru z baterią: około 9,5g. Wymiary: 133mm x 21mm x 12mm. Produkt nie zawiera rtęci (Hg). Żywotność baterii: ponad 200 godzin ciągłej pracy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Stosowanie

Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Nie trzeba już kontrolować pomiaru z zegarkiem w ręku, gdyż dźwiękowy czujnik powiadomi  o zakończeniu procesu mierzenia. Wykonany z przyjaznych materiałów pozwala zmierzyć temperaturę 3 sposobami. W zestawie dostępne jest praktyczne etui do higienicznego przechowywania termometru.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy