Bliznasil żel silikonowy na blizny 15 g

Spis treści:

Skład

polisiloksany, dwutlenek krzemu

Wskazania

 Wskazania i działanie

Bliznasil żel silikonowy jest przeźroczystym, szybko wysychającym i bezzapachowym preparatem, stosowanym do leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym po zabiegach chirurgicznych, oparzeniach, urazach oraz po trądziku.
- sprawia że blizny staja się mniej widoczne- zmniejsza i uleastycznia blizny- przynosi ulgę, znosi uczucie napięcia i świądu- zmniejsza ryzyko powstawania blizn i przerostowych i bliznowców (keloidów) oraz łagodzi objawy  nimi związane- jest skuteczny przy stosowaniu na blizny stare oraz nowe, powstałe w wyniku gojenia ran pooperacyjnych, pourazowych o pooparzeniowych.

Dawkowanie

 Leczoną bliznę należy umyć, a następnie wysuszyć. Dwa razy dziennie delikatnie wmasować niewielką ilość żelu BLIZNASIL. Pozostawić przez kilka minut do wyschnięcia. Jeżeli została zaaplikowana zbyt duża ilość żelu, to jego nadmiar należy usunąć chusteczką, aby nie poplamić ubrania.

Na prawidłowo nałożoną i wyschniętą warstwę żelu można stosować kosmetyki.
Przebudowa blizny jest procesem powolnym, a im blizna jest starsza tym wolniej ten proces przebiega. Dlatego najlepsze efekty uzyskuje się przy stosowaniu żelu BLIZNASIL przez co najmniej dwa miesiące, nawet wtedy, gdy wydaje się, że problem już zniknął.
Opinie o Bliznasil żel silikonowy na blizny 15 g

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bliznasil żel silikonowy na blizny 15 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.