product-image
Bioliq Clean przeciwzmarszczkowy żel do mycia twarzy 125 ml
15.39 zł
product-logo

Bioliq Clean przeciwzmarszczkowy żel do mycia twarzy 125 ml

Brak ocen

Producent
Aflofarm
ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice
Pojemność
125ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 12.31 zł

Dostępny

15.39 zł

Działanie
Delikatna receptura żelu zapewnia dokładne oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń, pielęgnuje i przywraca właściwy poziom jej nawilżenia, niezbędny dla utrzymania młodego i zdrowego wyglądu.
Ekstrakt z nagietka lekarskiego, dzięki zawartości saponin, intensywnie nawilża i normalizuje skórę, ponadto posiada właściwości antyoksydacyjne.
Dodatkowo obecny w składzie kwas hialuronowy charakteryzuje się nie tylko intensywnym działaniem nawilżającym i łagodzącym, ale przede wszystkim wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu wygładza istniejące zmarszczki i chroni przed pojawieniem się nowych.
 
Wskazania

Przeznaczony do codziennego stosowania do każdego rodzaju cery dojrzałej. Również do skóry wrażliwej.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Przeznaczony do codziennego stosowania do każdego rodzaju cery dojrzałej. Również do skóry wrażliwej.

Działanie

Delikatna receptura żelu zapewnia dokładne oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń, pielęgnuje i przywraca właściwy poziom jej nawilżenia, niezbędny dla utrzymania młodego i zdrowego wyglądu. Ekstrakt z nagietka lekarskiego, dzięki zawartości saponin, intensywnie nawilża i normalizuje skórę, ponadto posiada właściwości antyoksydacyjne. Dodatkowo obecny w składzie kwas hialuronowy charakteryzuje się nie tylko intensywnym działaniem nawilżającym i łagodzącym, ale przede wszystkim wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu wygładza istniejące zmarszczki i chroni przed pojawieniem się nowych.  

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy