product-image
Bio-Quinon Active Q10 GOLD 100 mg 30 kapsułek
92.68 zł
product-logo

Bio-Quinon Active Q10 GOLD 100 mg 30 kapsułek

Brak ocen

Producent
Pojemność
30 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 3.09 zł

Dostępny

92.68 zł

Skład
Olej palmowy*, żelatyna, koenzym Q10 (ubiquinon),substancja utrzymująca wilgoć glicerol, witamina C-kwas L-askorbinowy, barwnik-karmel amoniakalny, woda oczyszczona, substancja zagęszczająca-dwutlenek krzemu, barwnik-dwutlenek tytanu.
 
*pochodzący ze zrównoważonych upraw.
Dawkowanie
1 kapsułka dziennie, o ile nie zalecono inaczej.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku.
 
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Działanie
Bio-Quinon Active Q10 Gold ma postać miękkich żelatynowych kapsułek, w dawce 100 mg koenzymu Q10, w aktywnej postaci ubichinonu rozpuszczonego w oleju roślinnym. Każda kapsułka zawiera witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 
Koenzym Q10 jest substancją wrażliwą na działanie światła słonecznego i tlenu. W procesie przygotowania dzięki zastosowaniu specjalnej technologii olej stosowany w produkcie Bio-Quinon Active Q10 Gold, jest pozbawiony tlenu. Ponadto, kapsułka skutecznie chroni aktywne składniki przed światłem, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
 
Preparat jest jednym z najczęściej sprzedawanych suplementów z koenzymem Q10 ze względu na jego obszernie udokumentowaną biodostępność i wysoką absorpcję.
 
Wskazania
Unikalna formuła o udokumentowanym działaniu
20 lat doświadczenia, bezpieczeństwa i skuteczności
Udokumentowany w ponad 90. badaniach
Oficjalny produkt referencyjny ICQA(Międzynarodowe Stowarzyszenie Koenzymu Q10)
Bio-Quinon Active Q10 zawiera koenzym Q10 rozpuszczony w oleju roślinnym zamknięty w lekkich żelatynowych kapsułkach
Wyprodukowany zgodnie z wymogami duńskiej kontroli farmaceutycznej

Producent

Postać

Stosowanie

Unikalna formuła o udokumentowanym działaniu 20 lat doświadczenia, bezpieczeństwa i skuteczności Udokumentowany w ponad 90. badaniach Oficjalny produkt referencyjny ICQA(Międzynarodowe Stowarzyszenie Koenzymu Q10) Bio-Quinon Active Q10 zawiera koenzym Q10 rozpuszczony w oleju roślinnym zamknięty w lekkich żelatynowych kapsułkach Wyprodukowany zgodnie z wymogami duńskiej kontroli farmaceutycznej

Działanie

Bio-Quinon Active Q10 Gold ma postać miękkich żelatynowych kapsułek, w dawce 100 mg koenzymu Q10, w aktywnej postaci ubichinonu rozpuszczonego w oleju roślinnym. Każda kapsułka zawiera witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.   Koenzym Q10 jest substancją wrażliwą na działanie światła słonecznego i tlenu. W procesie przygotowania dzięki zastosowaniu specjalnej technologii olej stosowany w produkcie Bio-Quinon Active Q10 Gold, jest pozbawiony tlenu. Ponadto, kapsułka skutecznie chroni aktywne składniki przed światłem, uszkodzeniem lub zniszczeniem.   Preparat jest jednym z najczęściej sprzedawanych suplementów z koenzymem Q10 ze względu na jego obszernie udokumentowaną biodostępność i wysoką absorpcję.  

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy