product-image
Biała Perła Kids pasta do zębów mlecznych o smaku bubble gum dla dzieci 3-6 50 ml
9.89 zł
product-logo

Biała Perła Kids pasta do zębów mlecznych o smaku bubble gum dla dzieci 3-6 50 ml

Brak ocen

Producent
Vitaprodukt
ul. Szlak 77, 31-153 Kraków
Pojemność
50ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 19.78 zł

Dostępny

9.89 zł

Opis

Biała perła KIDS pasta do zębów mlecznych przeznaczona jest do codziennego stosowania dla dzieci w wieku 3-6 lat. Unikalna formuła pasty została opracowana z myślą, by zapewnić optymalną ochronę przed próchnicą oraz właściwą pielęgnację delikatnych dziąseł dziecka. Żelowa konsystencja pasty ułatwia komfortowe stosowanie, nawet w przypadku małych dzieci. Smak pasty dostosowany do kubków smakowych małego dziecka pozwala wykształcić i utrwalić prawidłowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej. Zdrowe zęby mleczne mają istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju zębów stałych. 

Dawkowanie

Stosować 2 razy dziennie, rano oraz po ostatnim wieczornym posiłku. 

Dokładnie szczotkować zęby miękką szczoteczką właściwą do zębów mlecznych przez 2 min.

Po zakończeniu szczotkowaniu należy przepłukać jamę ustną wodą i wypluć resztki pasty. 

Działanie

FLUOR - Zapobiega próchnicy i służy remineralizacji szkliwa. Obniżona dawka fluoru w paście - 500 ppmF jest optymalnie dobrana do wieku dziecka. 

ENZYM - Pasta zawiera enzym, który naturalnie występuje w ślinie i ma właściwości bakteriostatyczne. Każdorazowe stosowanie pasty wzmacnia to działanie i przeciwdziała rozwojowi próchnicy.

ZIOŁA - Zawiera kompozycję ziół (szałwia, rzepik, bisabolol) o działaniu łagodzącym podrażnienia i wzmacniającym dziąsła.

Dodatkowe

W przypadku, gdy dziecko zażywa fluor z innych źródeł. Przed zastosowanie pasty należy skonsultować się z lekarzem lub stomatologiem.

Kategoria

Producent

Postać

Działanie

FLUOR - Zapobiega próchnicy i służy remineralizacji szkliwa. Obniżona dawka fluoru w paście - 500 ppmF jest optymalnie dobrana do wieku dziecka.  ENZYM - Pasta zawiera enzym, który naturalnie występuje w ślinie i ma właściwości bakteriostatyczne. Każdorazowe stosowanie pasty wzmacnia to działanie i przeciwdziała rozwojowi próchnicy. ZIOŁA - Zawiera kompozycję ziół (szałwia, rzepik, bisabolol) o działaniu łagodzącym podrażnienia i wzmacniającym dziąsła.

Dla kogo

chłopiec
dziewczynka
dziecko

Problem

zęby dziąsła

Wiek

3-6 lat

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy