AROMAhelp plasterki z olejkami eterycznymi do przyklejania na ubranie 5 sztuk

Producent: Deep Pharma
Pojemność: 5szt.
Postać:
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Plasterki z olejkami eterycznymi do przyklejania na ubranie.

Skład

Każdy plasterek AROMAhelp zawiera 220 mg olejku eukaliptusowego.

Działanie

Plasterek naklejony na ubranie, dzięki specjalnej technologii, uwalnia stopniowo olejki eteryczne nawet do 8 godzin. Plasterki AROMAhelp mogą być stosowane co noc.

Dawkowanie

Plasterek wyjąć z saszetki, odkleić zabezpieczającą folię ochronną, a następnie przykleić go na suche i czyste ubranie na wysokości klatki piersiowej (w odpowiedniej odległości od twarzy).

Przeciwwskazania

Nie stosować produktu AROMAhelp u osób chorych na astmę i/lub u osób z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami na skórze. Nie naklejać na poduszkę ani w okolice twarzy. Nie stosować u dzieci poniżej 2. roku życia. Plasterki przeznaczone do użytku jednorazowego. Tylko do użytku zewnętrznego.

Dodatkowe

Działania uboczne stosowania oraz objawy przedawkowania nie są znane. W przypadku połknięcia niezwłocznie zgłosić się do lekarza.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od wilgoci. Nie podgrzewać i nie wystawiać na bezpośredni kontakt z ogniem. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Opinie o AROMAhelp plasterki z olejkami eterycznymi do przyklejania na ubranie 5 sztuk

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili AROMAhelp plasterki z olejkami eterycznymi do przyklejania na ubranie 5 sztuk kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.