Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk

Producent: Aflofarm
Pojemność: 5szt.
Postać: Plastry
Dostępność
Brak produktu
Opinie (2)

Spis treści:

Opis

Właściwości naturalnych olejków eterycznych, głównie z eukaliptusa i z sosny zwyczajnej, stanowią bazę dla produktów z linii Aromactiv. Dzięki odświeżającym i oczyszczającym zapachom dziecko może swobodniej oddychać i spokojnie zasnąć. Aromactiv+ plastry aromatyczne to produkt praktyczny i bardzo wygodny w użyciu. Stosuje się je na ubranie dziecka, a więc nie powodują u niego podrażnień. Plastry przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Ze względu na bezpieczną formę można je także stosować u młodszych pacjentów, przyklejając je z dala od zasięgu rączek dziecka. Działanie plastrów Aromactiv+ i intensywny aromat olejków utrzymują się aż do 8 godzin. Mogą być używane zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Skład

Dipropylene Glycol, 2-sec-butylcyclohexanone, Isobornyl Acetate, Amyl Salicylate, Borneol.

Wskazania

Dostępne w drogerii internetowej plastry aromatyczne Aromactiv+ pomagają zwalczyć uciążliwy katar. Sprawdzą się także w sytuacji, gdy dziecko ma zapchany nos (nie potrafi ono jeszcze samodzielnie dokładnie go oczyścić), trudności z oddychaniem i zasypianiem w czasie kataru. Zawierają eteryczne olejki z eukaliptusa i sosny zwyczajnej, które działają odświeżająco. Plastry nie tylko ułatwiają oddychanie, ale również spokojny sen. Są produktem bezpiecznym już dla niemowląt i łatwym w aplikowaniu. 

Działanie

Zawarta w Aromactiv+ kompozycja olejków eterycznych działa odświeżająco do 8 godzin. Ułatwia oddychanie, pomaga uporać się z katarem, zapchanym nosem. Połączenie olejku eukaliptusowego i sosnowego pozwala dziecku znacznie spokojniej spać. Plastry są bezpiecznym w użytkowaniu produktem i jeśli są przyklejane zgodnie z instrukcją, nie powodują żadnych podrażnień. Można je stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Dawkowanie

Plasterki aplikuje się łatwo i bezpiecznie – nigdy nie bezpośrednio na skórę, aby jej nie podrażniać, zawsze na ubranie dziecka. Wystarczy jeden plaster na noc lub na dzień. W pierwszej kolejności odkleja się folię ochronną z plastra, a następnie przykleja się go na suche ubranie. Należy umocować produkt tak, aby się nie odkleił. Umieszcza się go na wysokości klatki piersiowej, aby był w bezpiecznej odległości od twarzy. Po wykorzystaniu skrzydełka plastra należy powoli odkleić i zdjąć go z ubrania.

Dodatkowe

Produktu Aromactiv+ nie należy stosować u osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Jeśli pojawia się objawy alergiczne, trzeba jak najszybciej przestać stosowanie plastrów. Nie podgrzewa się ich także ani nie wystawia na bezpośredni kontakt z ogniem.

Unikać należy bezpośredniego kontaktu produktu z oczami, nosem, jamą ustną, a także otwartymi ranami i skórą.

Nie są znane objawy przedawkowania albo działania uboczne związane ze stosowaniem plastrów Aromactiv+.

Produkt przechowuje się w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 °C, chroniąc go przed wilgocią oraz dziećmi.  

Opinie o Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk
Klaudia Wu
ok
HALINA
Bardzo przydatny

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.