product-image
Allergoff spray neutralizator alergenów kurzu domowego 400 ml
47.23 zł
product-logo

Allergoff spray neutralizator alergenów kurzu domowego 400 ml

Brak ocen

Producent
Pojemność
400ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 11.81 zł

Dostępny

47.23 zł

Opis

Allergoff® spray chroni przed chorobotwórczym działaniem alergenów obecnych w kurzu domowym, takich jak: alergeny roztoczy kurzu domowego,  zwierząt domowych, grzybów pleśniowych i pyłków roślin. 

Preparat neutralizuje alergeny kurzu domowego, poprzez zmianę ich budowy chemicznej oraz skleja drobiny kurzu w większe, nielotne cząstki.

W efekcie obniża ogólne stężenie alergenów we wdychanym powietrzu oraz korzystnie wpływa na samopoczucie pacjenta. 

Działanie

Allergoff® spray działa przez okres 6 miesięcy, dzięki zastosowanej w preparacie innowacyjnej technologii mikrokapsulacji (SLOW RELEASE™TECHNOLOGY), która powoduje stopniowe uwalnianie substancji przez ścianki polimerowych mikrokapsułek.

Opakowanie 400 ml wystarcza do opryskania ok. 40 m2.

Allergoff® spray jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. Został przebadany w testach toksykologicznych    i dermatologicznych. Posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny nr PZH/HT-3362/2017.

Skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Wskazania

Allergoff® spray przeznaczony jest dla:

- dzieci mogących dziedziczyć skłonność do alergii w celu ochrony przed wystąpieniem pierwszych objawów uczulenia

- osób uczulonych, u których wystąpiły pierwsze objawy nadwrażliwości w celu ograniczenia rozwoju choroby alergicznej

- osób z rozwiniętymi objawami choroby alergicznej w celu poprawy jakości życia i ochrony przed zaostrzeniami choroby

- osób dbających o czystość pomieszczeń mieszkalnych, zwłaszcza miejsc przeznaczonych do codziennego wypoczynku

Zaleca się używanie preparatu w miejscach o największym stężeniu alergenów kurzu domowego takich jak:  miejsca do spania (materace, tapczany), kołdry, poduszki, dywany, wykładziny, pluszowe zabawki i tapicerka samochodowa.

Producent

Postać

Stosowanie

Allergoff® spray przeznaczony jest dla:- dzieci mogących dziedziczyć skłonność do alergii w celu ochrony przed wystąpieniem pierwszych objawów uczulenia- osób uczulonych, u których wystąpiły pierwsze objawy nadwrażliwości w celu ograniczenia rozwoju choroby alergicznej- osób z rozwiniętymi objawami choroby alergicznej w celu poprawy jakości życia i ochrony przed zaostrzeniami choroby- osób dbających o czystość pomieszczeń mieszkalnych, zwłaszcza miejsc przeznaczonych do codziennego wypoczynkuZaleca się używanie preparatu w miejscach o największym stężeniu alergenów kurzu domowego takich jak:  miejsca do spania (materace, tapczany), kołdry, poduszki, dywany, wykładziny, pluszowe zabawki i tapicerka samochodowa.

Działanie

Allergoff® spray działa przez okres 6 miesięcy, dzięki zastosowanej w preparacie innowacyjnej technologii mikrokapsulacji (SLOW RELEASE™TECHNOLOGY), która powoduje stopniowe uwalnianie substancji przez ścianki polimerowych mikrokapsułek.Opakowanie 400 ml wystarcza do opryskania ok. 40 m2.Allergoff® spray jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. Został przebadany w testach toksykologicznych    i dermatologicznych. Posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny nr PZH/HT-3362/2017.Skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy