Alerbon 60 kapsułek

Pojemność: 60szt
Postać: Kapsułki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Olej z nasion czarnuszki siewnej (Nigella sativa L.), żelatyna, glicerol

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu ( 6 kapsułek) zawiera:

  • Olej z czarnuszki siewnej 3g

Wskazania

Alerbon, zawierający olej z nasion czarnuszki siewnej, przeznaczony jest do spożywania między innymi osobom ze skłonnością do alergii (np. pokarmowej, na roztocza, na pyłki traw i drzew) oraz osobom mogącym mieć kontakt z pasożytami jelitowymi.

Dawkowanie

  • Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 30kg: początkowo spożywać 2-3 x dziennie po 2 kapsułki. Po kilku dniach można stosować 2-3 x dziennie po 1 kapsułce.
  • Dzieci o masie ciała ponizej 30 kg: 50mg/kg masy ciała na dobę.

Efekt działania czasami widoczny jest dopiero po kilku dniach przyjmowania preparatu. W przypadku odbijania i specyficznego smaku w ustach wywołanego przez olejek eteryczny zaleca się spożywać preparat w trakcie posiłku.

Przeciwwskazania

Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Stosowanie w okresie ciąży i laktacji skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Preparat może obniżyć poziom glukozy w surowicy krwi, co wymagać może modyfikacji dawkowania leków stosowanych w cukrzycy.

Opinie o Alerbon 60 kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Alerbon 60 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.