product-image
Aboca Lynfase koncentrat w płynie 180 g
67.54 zł
product-logo

Aboca Lynfase koncentrat w płynie 180 g

Brak ocen

Producent
Aboca Polska
Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
Pojemność
180g
Postać

Dostępny

67.54 zł

Skład

Skoncentrowany sok jabłkowy; skoncentrowany sok z czerwonych winogron; skoncentrowany sok pomarańczowy; liofilizowany ekstrakt z nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) części nadziemne z kwiatami i ortosyfon groniasty (Orthosiphon stamineus) liście; mniszek lekarski (Taraxacum officinale) liofilizowany ekstrakt z korzenia; gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum) liofilizowany ekstrakt z części nadziemnych z kwiatami; ruszczyk (Ruscus aculeatus) liofilizowany ekstrakt z korzenia; skoncentrowany sok z cytryny; naturalny aromat pomarańczowy; naturalny aromat.

Ilość dla zalecanej porcji dziennej7,5 ml10 ml

Kompleks molekularny AdipoDren

mianowany na zawartość rutyny 3%

509 mg

15,3 mg

678 mg

20,3 mg

grykę zwyczajną liofilizowany ekstrakt z części nadziemnych z kwiatami119,7 mg159,6 mg
ruszczyk liofilizowany ekstrakt z korzenia49,9 mg66,5 mg
liofilizowany ekstrakt z nawłoci części nadziemne z kwiatami i ortosyfon groniasty liście199,5 mg266 mg
mniszek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia139,7 mg186,2 mg
Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie od 7,5 ml do 10 ml produktu dziennie, najlepiej rano, rozcieńczonego w szklance wody, przy użyciu odpowiedniego dozownika. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni. Ewentualne występowanie małych nierozpuszczonych drobinek wynika z wysokiego stężenia liofilizowanych ekstraktów i nie wpływa na jakość produktu.

Działanie

Unikalna formuła Lynfase wyróżnia się ze względu na wysokie stężenie wyjątkowych substancji zawartych w AdipoDren: kompleksie molekularnym na bazie liofilizowanych ekstraktów z gryki zwyczajnej i ruszczyka dla prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego (limfatycznego i żylnego) oraz z mniszka lekarskiego, nawłoci pospolitej i ortosyfonu groniastego dla odprowadzania płynów ustrojowych.

Dodatkowe

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy