Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g

Spis treści:

Opis

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu. Preparat pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może tez być pomocny w pielęgnowaniu ciała po odleżynach.

Skład

woda, dimetylosulfon (MSM), gliceryna, żywokost lekarski, karbomer, trietanoloamina, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, uwodorniony olej rycynowy, olej z jałowca pospolitego.

Wskazania

Do pielęgnacji skóry i jej wyglądu, a także po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach, owrzodzeniach, odleżynach.

Działanie

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Dodatkowo żywokost polecany jest po zdjęciu opatrunku gipsowego, przynosi ulgę zmęczonej skórze oraz pozytywnie wpływa na świeżo zrośniętą kość.

Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych.

Dodatkowym składnikiem wspomagającym regenerację naskórka jest MSM (Metylosulfonometan) stanowiący naturalną formę organicznej siarki, o działaniu silnie nawilżającym, nadającym skórze sprężystość i elastyczność.

Dawkowanie

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Opinie o Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g
Piotr
Produkt w trakcie stosowania, na razie ciężko ocenić.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.