product-image
Thealoz Duo Żel do oczu 30 minimsów po 0,4 ml
48.49 zł
product-logo
product-logo

Thealoz Duo Żel do oczu 30 minimsów po 0,4 ml

Brak ocen

Producent
Thea Polska
ul.Cicha 7, 00-353 Warszawa
Pojemność
30 x 0,4g
Postać
Cena jedn.
100 x = 161.63 zł


Dostępny

48.49 zł

Opis

Thealoz Duo Gel jest jałowym, nie zawierającym środków konserwujących, hypotonicznym, płynnym żelem o neutralnym pH, czyli takim samym jak pH powierzchni oka, i sprzyja długotrwałemu nawilżeniu powierzchni oka. Może być stosowany na powierzchnię oka w ciągu dnia oraz na noc.

Zawartość opakowania

Skład: trehaloza (3%), kwas hialuronowy (w postaci soli - hialuronianu sodu 0,15%), karbomer (0,25%), sorbitol, wodorotlenek sodu, woda do wstrzykiwań.

Przeznaczenie produktu

Preparat można stosować w przypadku zarówno umiarkowanych, jak i ciężkich objawów suchego oka, takich jak dyskomfort, pieczenie lub podrażnienie oka. Objawy te mogą być spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, dym, zanieczyszczenia, pył, słoneczna lub mroźna pogoda, suche powietrze, klimatyzacja, podróże samolotem lub długotrwała praca przed monitorem komputerowym. Odpowiedni dla dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Charakterystyka produktu

Głównymi składnikami preparatu są trehaloza, występująca w organizmach wielu roślin i zwierząt, hialuronian sodu, występujący naturalnie w oku, oraz karbomer (Carbopol 974P), który pozwala na przedłużone utrzymywanie się preparatu na powierzchni oka. Szczególna kombinacja trehalozy, hialuronianu sodu i karbomeru w preparacie nie tylko doskonale nawilża i reguluje stopień uwodnienia tkanek, ale również zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni oka oraz maksymalny komfort.

Stosowanie produktu

1 kropla do oka. 1-4 razy dziennie. Idealny do podawania tuż przed snem.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Kluczowy składnik

trehaloza
kwas hialuronowy

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy