Oceanic

Znaleziono produktów: 174

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 10
2 3 4 ... 10

Znalezione obrazy dla zapytania Oceanic logo

OCEANIC S.A. jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Celem firmy jest pomoc osobom, które mają skórę wrażliwą i skłonną do alergii, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez dolegliwości alergicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do produkcji preparatów pielęgnacyjnych znak firmowy AA stał się najbardziej znaną i najwyżej cenioną marką kosmetyków antyalergicznych w Polsce. Analiza rynku oraz nasze badania pokazują, iż kosmetyki AA stosowane są nie tylko przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii, lecz również coraz chętniej sięgają po nie osoby nie mające problemów ze skórą. Skłania ich ku temu nie tylko chęć uniknięcia alergii, lecz również zaufanie do marki AA.

W listopadzie 2003 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2000 (System Zarządzania Jakością), zatwierdzony przez Lloyd's Register Quality Assurance, który obejmuje projektowanie, wytwarzanie i dystrybucję do sieci odbiorców wyrobów kosmetycznych i produktów leczniczych.

W sierpniu 2003 roku uzyskaliśmy zezwolenie na wytwarzanie produktu leczniczego.

Produkty lecznicze wytwarzamy w nowoczesnej fabryce spełniającej surowe wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP (Good Manufacturing Practice).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w kwietniu 2009 roku wdrożony został System Wspomagania Zarządzania SAP, który umożliwi osiągnięcie jeszcze wyższej sprawności organizacyjnej oraz przewagi konkurencyjnej na rynku.