Johnson & Johnson

Znaleziono produktów: 90

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 5
2 3 4 ... 5

Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku.

W Polsce działamy jako Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. i kierujemy naszą ofertę do sektora medycznego i konsumenckiego.

W części medycznej znajdują się produkty mające zastosowanie w takich jednostkach jak: szpitale, kliniki i gabinety lekarskie. Z naszej oferty korzystają specjaliści różnych dziedzin medycyny m.in. lekarze chirurdzy, ginekolodzy, ortopedzi, neurochirurdzy i kardiolodzy. Dostarczamy również artykuły pomocne w opiece nad pacjentem, diagnostyce i w badaniach krwi.

Część konsumencka zapewnia szeroki wachlarz produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dla dzieci i dorosłych, oraz gamę preparatów grupy OTC - leków dostępnych bez recepty. W skład oferty wchodzą również produkty sanitarne i opatrunkowe oraz środki do higieny jamy ustnej.

Część farmaceutyczna, obejmująca leki wydawane na receptę, jest w Europie reprezentowana przez firmę Janssen. (więcej informacji: www.janssen.pl)

W Johnson & Johnson kierunek działań wyznacza nam Nasze Credo, którego autorem był Robert Wood Johnson, syn założyciela firmy. Dziś, po ponad 60 latach od opublikowania, wartości zawarte w tych ważnych dla nas słowach, są wciąż aktualne. Ten dokument jest czymś więcej niż kodeksem etycznym. Stanowi nadrzędne przesłanie określające naszą odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństw.