product-image
Pharmaceris A Medic Protection krem specjalna ochrona do twarzy i ciała SPF 100+ 75 ml
67.90 zł

Pharmaceris A Medic Protection krem specjalna ochrona do twarzy i ciała SPF 100+ 75 ml


Brak ocen

Producent
Pharmaceris
Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno
Pojemność
75ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 90.53 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
67.90 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Opis

Pharmaceris A Medic Protection, krem specjalna ochrona, do twarzy i ciała, SPF 100+, 75 ml – wyrób medyczny, którego składniki wspomagają ochronę skóry przed promieniowaniem słonecznym.

Skład

Woda oczyszczona, emolienty: olej canola, ekstrakt z algi i inne, glicerol, tlenek cynku, Filtry UV, Ekstrakty z wiciokrzewów, substancje pomocnicze.

Działanie

Pharmaceris A Medic Protection, krem specjalna ochrona, do twarzy i ciała, SPF 100+ jest produktem, którego składniki wspierają tworzenie bariery ochronnej na powierzchni skóry przed rożnymi typami promieniowania słonecznego.

Produkt jest odpowiedni do stosowania przez osoby: z nietolerancją na promieniowanie słoneczne, z dużym ryzykiem nieczerniakowego nowotworu skóry, z rogowaceniem słonecznym. Nietolerancja obejmuje: reakcje alergiczne, zmiany pigmentacyjne, poparzenia słoneczne, rumień. Krem może być stosowany przez osoby z jasną karnacją, z tendencjami do powstawania przebarwień na powierzchni skóry, ze skórą wrażliwą.

Preparat pomaga w ochronie przed negatywnym oddziaływaniem rożnego rodzaju promieniowania słonecznego, wspiera redukcję ryzyka powstawania: oparzeń słonecznych, podrażnień i stanów zapalnych, wyprysków i zmian alergicznych po kontakcie z promieniowaniem słonecznym, wspomaga zmniejszanie napięcia, suchości skóry, pomaga zachować prawidłową warstwę lipidową naskórka, wspiera ochronę przed fotostarzeniem skóry.

Olej Canola, olejowy ekstrakt z algi wspierają zachowanie prawidłowego poziomu nawilżenia, pomagają w natłuszczaniu, wspomagają redukowanie zaczerwienienia.

Przeznaczenie produktu

Krem specjalny do twarzy i ciała.

Wskazania

Skóra z tendencją do reakcji alergicznych na słońce (m.in. trądzik Mayorka), a także zaburzeniami pigmentacji (ostuda, melasma) oraz bielactwem. Ponadto polecany dla grup podwyższonego ryzyka powstawania zmian skórnych (fenotyp I 9 II), z bardzo jasną karnacją w celu łagodzenia i zapobiegania odczynom skóry. 

Charakterystyka produktu

Krem zapobiega niekorzystnym zmianom wywołanym przez promieniowanie słoneczne zapewniając całoroczną, bardzo intensywną ochronę dla skóry wymagającej szczególnego zabezpieczenia. 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Do codziennego stosowania na skórę ciała i twarzy. Nanieść krem na skórę 20-30 minut przed ekspozycją na słońce, pona- wiać aplikację co 2 godziny. Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Szczegółowy opis sposobu użycia i dawkowania kremu w ulotce dołączonej do opakowania.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Chronić oczy przed dostaniem się kremu.

Produkt do użytku zewnętrznego.

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji dołączonej do wyrobu medycznego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Stosowanie

Skóra z tendencją do reakcji alergicznych na słońce (m.in. trądzik Mayorka), a także zaburzeniami pigmentacji (ostuda, melasma) oraz bielactwem. Ponadto polecany dla grup podwyższonego ryzyka powstawania zmian skórnych (fenotyp I 9 II), z bardzo jasną karnacją w celu łagodzenia i zapobiegania odczynom skóry. 

Działanie

Pharmaceris A Medic Protection, krem specjalna ochrona, do twarzy i ciała, SPF 100+ jest produktem, którego składniki wspierają tworzenie bariery ochronnej na powierzchni skóry przed rożnymi typami promieniowania słonecznego. Produkt jest odpowiedni do stosowania przez osoby: z nietolerancją na promieniowanie słoneczne, z dużym ryzykiem nieczerniakowego nowotworu skóry, z rogowaceniem słonecznym. Nietolerancja obejmuje: reakcje alergiczne, zmiany pigmentacyjne, poparzenia słoneczne, rumień. Krem może być stosowany przez osoby z jasną karnacją, z tendencjami do powstawania przebarwień na powierzchni skóry, ze skórą wrażliwą. Preparat pomaga w ochronie przed negatywnym oddziaływaniem rożnego rodzaju promieniowania słonecznego, wspiera redukcję ryzyka powstawania: oparzeń słonecznych, podrażnień i stanów zapalnych, wyprysków i zmian alergicznych po kontakcie z promieniowaniem słonecznym, wspomaga zmniejszanie napięcia, suchości skóry, pomaga zachować prawidłową warstwę lipidową naskórka, wspiera ochronę przed fotostarzeniem skóry. Olej Canola, olejowy ekstrakt z algi wspierają zachowanie prawidłowego poziomu nawilżenia, pomagają w natłuszczaniu, wspomagają redukowanie zaczerwienienia.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy