product-image
Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1 sztuka
269.54 zł
product-logo

Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1 sztuka

Brak ocen

Producent
Pojemność
1 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 269.54 zł


Dostępny

269.54 zł

Opis

Elastyczny schemat leczenia wysoką dawką 2% HA. 

A stabilizowany mannitolem. Mannitol działa jako wymiatacz wolnych rodników, który chroni HA przed szybką depolimeryzacją

Taki skład pozwala na zwiększenie odstępów czasowych pomiędzy iniekcjami

Przedłużona skuteczność przy mniejszej liczbie iniekcji

Jedna iniekcja OST Plus zmniejsza ból i poprawia funkcje stawu kolanowego na ponad 6 miesięcy

Ost Plus to wysokooczyszczony, naturalny, niezmodyfikowany chemicznie produkt charakteryzujący się brakiem białek pochodzenia ptasiego.

Wysokie stężenie - 2% HA (40 mg/2 ml) wpływa na przedłużone działanie, a masa cząsteczkowa 1-2 milionów Daltonów zapewnia optymalny zakres dla korzyści terapeutycznych.

Dawkowanie

Dostawowo. 1 - 3 iniekcji do stawu w odstępach jednotygodniowych. Możliwe jest jednoczesne leczenie kilku stawów. W razie potrzeby można powtarzać cykle leczenia. Uwaga! Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Działanie

Oryginalność OST Plus polega na połączeniu wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z mannitolem. Stabilizacja mannitolem - 0,5% (10mg/2ml) chroni HA przed degradacją przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się liczba iniekcji, a przedziały czasowe między nimi ulegają wydłużeniu.

Reaktywne formy tlenu depolimeryzują długi łańcuch cząsteczek HA i zmniejszają jego długość. Z tego powodu następuje redukcja wiskoelastycznych właściwości płynu maziowego.

Mannitol zawarty w OST Plus chroni łańcuchy HA przed depolimeryzacją wywołaną przez reaktywne formy tlenu.

Wskazania

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Stosowanie

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Działanie

Oryginalność OST Plus polega na połączeniu wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z mannitolem. Stabilizacja mannitolem - 0,5% (10mg/2ml) chroni HA przed degradacją przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się liczba iniekcji, a przedziały czasowe między nimi ulegają wydłużeniu. Reaktywne formy tlenu depolimeryzują długi łańcuch cząsteczek HA i zmniejszają jego długość. Z tego powodu następuje redukcja wiskoelastycznych właściwości płynu maziowego. Mannitol zawarty w OST Plus chroni łańcuchy HA przed depolimeryzacją wywołaną przez reaktywne formy tlenu.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy