Orsalit Nutris smak malinowo jagodowy 10 saszetek

Producent: Biomed
Pojemność: 10szt.
Postać: Proszek   Saszetki
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Skład

Glukoza, cytrynian, chlorki, sód, potas, laktoalbumina.

Wskazania

Jedyny doustny płyn nawadniający z laktoalbuminą, która pełni funkcje odżywcze oraz maskuje słony smak. 

Działanie

ORSALIT® nutris o lepszym smaku jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, przeznaczonym do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu, szczególnie podczas biegunki lub wymiotów oraz w sytuacjach, w których występuje ryzyko odwodnienia. ORSALIT® nutris uzupełnia płyny i składniki mineralne w przypadku zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej. ORSALIT® nutris zawiera laktoalbuminę, która dostarcza aminokwasów egzogennych, czyli aminokwasów, które nie są wytwarzane przez organizm człowieka i muszą być podane wraz z pożywieniem.

Dawkowanie

Dawkowanie zależy od stopnia odwodnienia i zaleceń lekarza. Zwykle zaleca się podawać 50-100 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała w ciągu pierwszych 4 godzin oraz dodatkowo 5-10 ml na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach. Na dalszym etapie nawadniania zaleca się podawać 5-10 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach. Preparatu ORSALIT® nutris nie należy stosować u osób, u których występuje niedrożność jelit lub wstrząs hemodynamiczny oraz alergia na białka mleka krowiego.

Dodatkowe

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o Orsalit Nutris smak malinowo jagodowy 10 saszetek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Orsalit Nutris smak malinowo jagodowy 10 saszetek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.