Olimp MagneSan B6 50 tabletek

Pojemność: 30 szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

w celu ułatwienia pokrycia zapotrzebowania organizmu na magnez, zwłaszcza w stanach zmęczenia, dekoncentracji, wzmożonej drażliwości, wzmożonego stresu, podczas zwiększonego wysiłku fizycznego i/ lub umysłowego.

Działanie

Magnesan B6® to suplement diety, który uzupełnia dietę w magnez, witaminę B6 i B1. Magnez jest niezwykle cennym minerałem, który m.in. pomaga w prawidłowej pracy układu nerwowego, mięśni oraz przyczynia się do zmniejszania uczucia zmęczenia. Podobnie jak witaminy B6 i B1 (tiamina) uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, dlatego składniki te pełnią istotną rolę w wytwarzaniu energii. Witamina B6 dodatkowo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Aby zapewnić dostarczenie odpowiedniej ilości magnezu każdego dnia, źródłem magnezu w Magnesanie B6® jest dobrze przyswajalny przez nasz organizm mleczan magnezu – forma organiczna. 
 

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka 1-2 razy dziennie po posiłku.

Dodatkowe

 - krótka data ważności: 26-06-2015

Opinie o Olimp MagneSan B6 50 tabletek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Olimp MagneSan B6 50 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.