Olimp Gold Krill 30 kapsułek

Pojemność: 30 szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
66% Complete

Spis treści:

Skład

1 kapsułka zawiera: Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba) 500 mg w tym: Fosfolipidy 215 mg, Kwasy Omega-3 120 mg, Kwas eikozapentaenowy (EPA) 70 mg, Kwas  dokozahekstaenowy (DHA) 32.5 mg, Inne kwasy Omega-3 17.5 mg, Astaksantyna 50 µg.

Wskazania

Gold Krill to suplement diety zawierający wysokiej, jakości olej z kryla antarktycznego Euphausia superba, pochodzącego z najczystszych wód Ziemi, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, fosfolipidy oraz astaksantynę - składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie pracy serca oraz układu krążenia. Kwasy omega-3 w oleju z kryla występują w niespotykanym gdzie indziej połączeniu z fosfolipidami, które zwiększają ich biodostępność w organizmie. Dodatkowo preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii – Flow Caps™Liquid Technology - gwarantującej maksymalnie szybkie wchłanianie w organizmie, świeżość oraz brak nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla oleju z kryla.  
 
Olej z kryla to prawdziwa innowacja ostatnich lat w obszarze ochrony serca. Odkrycie jego niezwykłych właściwości było wynikiem wytężonej pracy zespołu naukowców z różnych dziedzin nauki i medycyny. Liczne badania naukowe potwierdzają, iż wykazuje on silne i wszechstronne działanie wspierające pracę serca i układu krążenia. Dostarcza składników, które pomagają w kształtowaniu prawidłowego poziomu cholesterolu HDL i LDL, trójglicerydów, wpływają pozytywnie na krzepliwość krwi oraz ciśnienie tętnicze a także neutralizują wolne rodniki, dzięki czemu wpływają na sprawne funkcjonowanie serca i układu krążenia przez długie lata.
 
Opinie o Olimp Gold Krill 30 kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Olimp Gold Krill 30 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.