Nuxe Merveillance Expert skoncentrowane serum 30 ml

Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Serum liftingujące, które oddziałuje na 3 podstawowe białka budujące skórę: wimentynę, kolagen i elastynę, spłycając utrwalone zmarszczki i zapobiegając utracie jędrności przez skórę. Skóra jest wygładzona zaraz po użyciu; efekt liftingu utrzymuje się przez 8 godzin.  Z każdym dniem skóra staje się jędrniejsza, a utrwalone zmarszczki spłycają się.

Działanie

Serum liftingujące Merveillance expert zawiera kompleks Oléoactif na bazie Liliowca i Kory z Drzewa Jedwabnego, który hamuje i cofa proces glikacji 3 podstawowych białek budujących skórę: wimentyny, kolagenu i elastyny, a tym samym odbudowuje je i chroni, spłycając utrwalone zmarszczki i zapobiegając utracie jędrności przez skórę. Naturalny Kwas Hialuronowy zapewnia wygładzenie skóry, a Polisacharydy z Planktonu – efekt liftingu widoczny przez 8 godzin.

Dawkowanie

Stosuj serum Merveillance expert rano – pod nawilżający krem Merveillance expert lub odżywczy krem Merveillance expert – i wieczorem – pod krem na noc Merveillance expert.

Opinie o Nuxe Merveillance Expert skoncentrowane serum 30 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Nuxe Merveillance Expert skoncentrowane serum 30 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.