Microlife NC 150 termometr elektroniczny bezdotykowy 1 sztuka

Producent: Microlife
Pojemność: 1szt.
Postać: Termometr
Dostępność
100% Complete
Opinie (19)

Spis treści:

Skład

Specyfikacja techniczna: - Waga:  55g (z bateriami), 51g (bez baterii) - Wymiary: 140 x 39 x 42 mm - Zakres pomiaru:   Pomiar temp. ciała: 34,0-42,2 ˚C (93,2-108,0 ˚F)   Pomiar temp. obiektu: 0-100,0 ˚C (32-212,0 ˚F) - Rozdzielczość: 0,1 ˚C / ˚F - Dokładność pomiaru:   W warunkach laboratoryjnych: ±0,2˚C, 36,0 - 39,0˚C (±0,4˚F, 96,8 - 102,2˚F)   Wyświetlacz: Liquid Crystal Display (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry plus ikony specjalne - Akustyka: • Przyrząd włączony i gotowy do wykonywania pomiarów: 1 krótki sygnał • Zakończenie pomiaru:   1 długi sygnał dźwiękowy (1 sek.), jeśli odczyt jest niższy niż 37,5˚C (99,4˚F),   10 krótkich sygnałów dźwiękowych, jeśli odczyt jest równy lub wyższy niż 37,5˚C(99,4˚F). • Błąd systemowy lub awaria:   3 krótkie sygnały dźwiękowe - Pamięć: • Automatyczna prezentacja ostatniego pomiaru • 30 odczytów wywoływanych z pamięci z datą i godziną pomiaru - Podświetlenie: • Po włączeniu przyrządu na 4 sekundy uaktywnia się ZIELONE podświetlenie. • Po zakończeniu pomiaru wynikiem niższym niż 37,5 ˚C (99,4 ˚F) na 5 sekund uaktywnia się ZIELONE podświetlenie. 

Wskazania

Termometr elektroniczny NC 150 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie po każdym uruchomieniu, aby zapewnić precyzyjny pomiar. Termometr NC 150 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku. Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund. Szeroki zakres pomiarowy oznacza, że można używać go do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na skroni a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji: - np. mleka w butelce, - np. temperatury wody do kąpieli dla dziecka, - temperatury otoczenia. 

Działanie

 Termometr Microlife bezkontaktowy NC 150

Opinie o Microlife NC 150 termometr elektroniczny bezdotykowy 1 sztuka
Robert
Kupiłem termometr nezdotykowy myślę zakup za udany narazie sprawuje się bez zarzutu. Jeatem zadowolony.
Robert
Kupiłem termometr nezdotykowy myślę zakup za udany narazie sprawuje się bez zarzutu. Jeatem zadowolony.
BONI
termometr ozywamy w rodzinie już ponad rok. sprawdza się przy mierzeniu temperatury małego dziecka oraz jedzenia, wody do kapeli itp. prosty w obsłudze .
ah53
Dokładny, powtarzalne pomiary
XSzuflaX
Doskonały termometr bezdotykowy. Absolutny must have gdy posiadasz bobasa :-)
Mario
Termometr w sumie ok, trzeba troche poćwiczyć aby dobrze mierzyć temperaturę zarówno osoby jak i pomieszczenia .Jak na krotki czas użytkowania to oceniam go dobrze.
Automobilix
Po krótkiej eksploatacji - nie mam uwag
Michał
Solidne wykonanie, dobrej jakości futerał. Po przykrych doświadczeniach z termometrem z popularnego dyskontu, postanowiłem zainwestować w coś markowego. Ponieważ mam małe dziecko, tym bardziej zależało mi na czymś z łatwym i szybkim przeprowadzaniem pomiaru. Sprzęt polecił mi kolega, którego znajomy ma ciężko chore dziecko i Microlife NC 150 został wskazany przez lekarzy jako termometr warty zakupu. Nie miałem okazji sprawdzić dokładności pomiarów z termometrem rtęciowym, jednak powtarzalność pomiarów i łatwość przeprowadzenia pomiaru przy ruchliwym niemowlaku jest na dobrym poziomie, w przeciwieństwie do mojego poprzedniego sprzętu.
Małgorzata
Bardzo dobry termometr. Mierzy temperaturę ciała, ale tez ma funkcje pomiaru temp. otoczenia.
Jerzy
Produkt jest dobry
aga
Dobra cena i jakość.
Robert
Bardzo dobry produkt do mierzenia temperatury jak również po przełączeniu innych przedmiotów
DRK
Fajny termometr za nieduże pieniądze.
Monika
Polecam
Grigo
Dopiero kupiony więc ciężko ocenić ale na tą chwilę wszystko działa ok :)
Krystyna
Termometr działa zgodnie z opisem w ulotce.
Jacek
Termometr mamy raptem kilka dni, póki co spełnia nasze oczekiwania
Renia
Super termometr! Sprzęt zgodny z opisem
MIC
Bardzo dobry, wygodny i precyzyjny termometr

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Microlife NC 150 termometr elektroniczny bezdotykowy 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.