ClearBlue test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 sztuka

Pojemność: 1szt.
Postać: Test
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9 Clearblue to jedyny test ciążowy, który oprócz samej informacji o zajściu w ciążę (lub jej braku) pokazuje dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia. Przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu. Charakteryzuje się dokładnością w ponad 99% w wykrywaniu ciąży od pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. 

Clearblue Cyfrowy test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży CB9  na ekranie wskazuje tygodnie od zapłodnienia 1-2, 2-3 lub 3+. Lekarz może obliczyć wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od poczęcia. Zapewnia wyniki 5 dni wcześniej w porównianiu do spóźnionej miesiączki (4 dni przed oczekiwanym wystąpieniem miesiączki). 

Wysoka czułość testu pozwala na otrzymanie wiarygodnych rezultatów już przed terminem miesiączki (jeśli jednak test przed spodziewanym terminem miesiączki wyświetli wynik „nie w ciąży”, może to mimo wszystko oznaczać zajście w ciąże, ale stężenie hormonów w moczu nadal może być nie wystarczająco wysokie do wykrycia przez test). Test jest łatwy w użyciu, z unikalną ikoną klepsydry, która sygnalizuje proces przetwarzania informacji.

Opinie o ClearBlue test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ClearBlue test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.