product-image
Calsin Osteo 2000 60 tabletek
26.59 zł
product-logo

Calsin Osteo 2000 60 tabletek

Brak ocen

Producent
Aurovitas
Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa
Pojemność
60szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.44 zł

Dostępny

26.59 zł

Skład

Wartość odżywcza w 2 tabl.: Wartość energetyczna 7 kJ/2kcal, Węglowodany 1 g, Białko/Tłuszcz 0g/0g, Wapń elementarny 800 mg, Węglan wapnia 2000 mg w tym Aquamin TG 666,7mg, Witamina D3 25 mcg (1000 j.m.), Witamina K2 40 mcg, substancja wiążąca-celuloza, sorbitol, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Dawkowanie

Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie preparatu w dawce wynoszącej 2 tabletki na dobę, po jedzeniu.

Działanie
Calsin Osteo 2000 to preparat, który dzięki zawartości wapnia, witaminy D i K przyczynia się do wyraźnego wzmocnienia układu kostnego. Wspiera proces mineralizacji kości i przeciwdziała ich częstym złamaniom.
To preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego. Charakteryzuje się złożonym składem, zawiera wapń pozyskiwany z czerwonych wapiennych alg morskich i węglanu wapnia. Składnik ten uczestniczy w prawidłowy przebiegu procesu mineralizacji kości. Ogranicza przepuszczalność naczyń krwionośnych i skutecznie ogranicza objawy uczulenia. Wchłanianie wapnia zwiększa witamina D3 zawarta w preparacie. Odpowiada ona również za unormowanie poziomu fosforu i wspomaganie prawidłowej pracy mięśni oraz układu immunologicznego. Witamina K2 bierze udział w procesie krzepnięcia krwi oraz przyczynia się do zachowania zdrowych oraz mocnych kości. Calsin Osteo 2000 wyraźnie wzmacnia układ kostny i korzystnie wpływa na stan osób z osteoporozą, osteomalacją czy osteopenią.
Wskazania

Preparat zaleca się stosować u osób dorosłych w przypadku występowania częstych złamań kończyn oraz osteoporozie, osteomalacji i osteopenii.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat zaleca się stosować u osób dorosłych w przypadku występowania częstych złamań kończyn oraz osteoporozie, osteomalacji i osteopenii.

Działanie

Calsin Osteo 2000 to preparat, który dzięki zawartości wapnia, witaminy D i K przyczynia się do wyraźnego wzmocnienia układu kostnego. Wspiera proces mineralizacji kości i przeciwdziała ich częstym złamaniom. To preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego. Charakteryzuje się złożonym składem, zawiera wapń pozyskiwany z czerwonych wapiennych alg morskich i węglanu wapnia. Składnik ten uczestniczy w prawidłowy przebiegu procesu mineralizacji kości. Ogranicza przepuszczalność naczyń krwionośnych i skutecznie ogranicza objawy uczulenia. Wchłanianie wapnia zwiększa witamina D3 zawarta w preparacie. Odpowiada ona również za unormowanie poziomu fosforu i wspomaganie prawidłowej pracy mięśni oraz układu immunologicznego. Witamina K2 bierze udział w procesie krzepnięcia krwi oraz przyczynia się do zachowania zdrowych oraz mocnych kości. Calsin Osteo 2000 wyraźnie wzmacnia układ kostny i korzystnie wpływa na stan osób z osteoporozą, osteomalacją czy osteopenią.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy