Bluebonnet Nutrition Witamina K2, MK-7, 50 wegańskich kapsułek

Pojemność: 50szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Opis produktu

DLACZEGO Bluebonnet?

Witamina K2 redukuje efekty działania szkodliwych czynników, takich jak niedotlenienie czy zwapnienie naczyń. Zabezpiecza przed apoptozą i nekrozą (martwicą komórek) m.in. po zatorach bądź wylewach czy traumatycznych uszkodzeniach tkanki mózgowej. Wykazuje korzystny wpływ na proces krzepnięcia krwi, wzmacnia kości. Suplementacja witaminą K2 może przeciwdziałać lub przynajmniej opóźniać wystąpieniu Alzheimer´a. 


NON- GMO

Symbol „nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (NON-GMO)” umieszczony na etykiecie to gwarancja ze strony firmy Bluebonnet, że zawarte w suplemencie składniki, nie były genetycznie modyfikowane za pomocą procesów nowoczesnej biotechnologii.


Roślinne kapsułki

Produkty opatrzone logiem kapsułek wegańskich (Vcaps®) zawierają kapsułki bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Kapsułki Vcaps® są produktem 100% naturalnym, pochodzący z roślinnej celulozy (hypromelozy, celulozy pochodzącej z sosny), niezawierający GMO, nieposiadający konserwantów i glutenu. Produkt wytwarzany jest w oparciu o wysokie standardy produkcyjne z wykorzystaniem zastrzeżonych technologii. 


Certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K- 0000700

Jedna z najbardziej szanowanych agencji koszerności na świecie potwierdza jakość, integralność i czystość składników zawartych w produkatach Bluebonnet.


Produkt bezglutenowy

Bezpieczny dla osób wrażliwych na ziarna zawierające gluten, takie jak: pszenica, jęczmień, żyto, owies.


Produkt niezawierający mleka

Bezpieczny dla osób z nietolerancją laktozy, uczulonych na białka mleka, wrażliwych na produkty mleczne lub stosujących dietę roślinną.


Certyfikat cGMP

Certyfikowany przez NSF International, wiodącą na świecie organizację zajmującą się zdrowiem publicznym i bezpieczeństwem. Bluebonnet Nutrition spełnia lub przekracza najbardziej rygorystyczne standardy jakości w zakresie produkcji  suplementów diety.

Skład


Jedna (1) kapsułka zawiera:
%DZS*

Witamina K2  (jako Menachinon-7)

[ekstrakt z natto z użyciem laseczki siennej  (Bacillus subtilis )]

100 µg133

Pozostałe składniki: roślinne kapsułki, roślinna celuloza (jako substancja wypełniająca), roślinny stearynian magnezu (jako substancja przeciwzbrylająca).

*   % realizacji dziennego zalecanego spożycia

Wskazania

Bluebonnet Nutrition Natural Vitamin K2 100 mcg zawiera Menachinon-7 (MK-7) wyekstrahowany z natto, który otrzymywany jest w procesie fermentacji z użyciem laseczki siennej Bacillus Subtilis. Menachinon-7 to wzmocniona bioaktywna forma witaminy K2. Witamina K2 jest kluczowym czynnikiem, który reguluje wapń.  Nieprawidłowy metabolizm może skutkować zaburzeniami takimi jak osteoporoza i choroby sercowo-naczyniowe. Witamina K2 MK-7 odpowiedzialna jest bowiem za aktywację białek MGP (Matrix GLA Protein), transportujących wapń w organizmie. W przypadku zażywania witaminy K2 w okresie 3 letnim, wykazano, że witamina ta całkowicie zapobiega utracie wytrzymałości kości u kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Niedobór witaminy K2 może prowadzić do uszkodzenia funkcji kognitywnych mózgu.

Produkt jest postaci łatwych do połknięcia roślinnych kapsułek.

Posiada certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K-0000700.

Produkt nie zawiera mleka, jajek, ryb, pszenicy, orzechów, soi, kukurydzy, drożdży, glutenu, jęczmienia, sodu oraz cukru.

Dawkowanie

Jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. 

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodatkowe

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15°-25 °C). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować tego suplementu z lekami rozrzedzającymi krew.

Certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K-0000700

Najlepiej spożyć przed końcem: podano na szyjce naklejki w postaci: miesiąc rok (MM RR).

Nr partii: znajduje się na szyjce butelki.

Opinie o Bluebonnet Nutrition Witamina K2, MK-7, 50 wegańskich kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bluebonnet Nutrition Witamina K2, MK-7, 50 wegańskich kapsułek kupili także:

Kin Nić dentystyczna woskowana z fluorem miętowa 50 m 1 sztuka
NOWOŚĆ
Tołpa Spa Detox harmonia detox i relaks 3 sztuki [ZESTAW]
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.