EkaMedica Zdrowy Duet Układ Moczowy Pęcherz Nerki Żurawina + Pokrzywa 2x 500 ml [ZESTAW]

Pojemność: 1000ml
Postać: Płyn
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Zdrowy Duet DROGI MOCZOWE
to specjalnie dobrany zestaw soków bogaty w składniki wspomagające prawidłowe działanie pęcherza moczowego i nerek. W profilaktyce układu moczowego szczególną rolę pełnią polifenole (proantocyjanidyny) oraz flawonoidy, które znajdziemy w żurawinie. Utrudniają one przyleganie bakterii do komórek nabłonka dróg moczowych, co uniemożliwia ich namnażanie się. Ponadto są one odpowiedzialne za zwiększanie wydalania mikroorganizmów z moczem i obniżanie jego pH. Pokrzywa wzmacnia krążenie żylne, wspomaga nerki i działa lekko żółciopędnie. To wszystko sprawia, ze nasz układ wydalniczy pracuje wydajniej i mniej się męczy.
oczyszczanie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii
działanie moczopędne
wspomaganie prawidłowej pracy układu moczowego
ma właściwości przeciwutleniające
profilaktyka prostaty

Działanie

ŻURAWINA
Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych oraz utrzymanie odpowiedniej kwasowości moczu. Wspomaga prawidłową i regularną pracę pęcherza moczowego. Owoce żurawiny dobrze oczyszczają organizm z toksyn – są zatem idealnym składnikiem każdej diety.
POKRZYWA
Działa oczyszczająco, detoksykująco oraz moczopędnie, w związku z czym normalizuje funkcjonowanie dróg moczowych, nerek, gruczołu krokowego i woreczka żółciowego. Usuwa szkodliwe produkty przemiany materii pozwalając pozbyć się nadmiaru wody z tkanek, a wraz z nią nagromadzonych toksyn. Pomocna w profilaktyce prostaty. 
 

Dawkowanie

25 ml soku z żurawiny połączyć z 25 ml soku z pokrzywy. Tak przygotowaną mieszankę spożyć po śniadaniu. Drugą, taką samą porcję spożyć po kolacji. 

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

Opinie o EkaMedica Zdrowy Duet Układ Moczowy Pęcherz Nerki Żurawina + Pokrzywa 2x 500 ml [ZESTAW]

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili EkaMedica Zdrowy Duet Układ Moczowy Pęcherz Nerki Żurawina + Pokrzywa 2x 500 ml [ZESTAW] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.