Xylorin Alergia aerozol 20 ml

Pojemność: 20 ml
Postać: Aerozol
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Szybka ulga w alergii.

• Nowa generacja walki z objawami alergii. Działa 5 razy szybciej niż tabletki antyhistaminowe.*

• Dzięki opatentowanej formule blokuje aktywność alergenów, oczyszcza nos z uczulających pyłków i tworzy mikro‐żelową barierę, aby zapobiec objawom alergii.

• Skuteczność udowodniona badaniami klinicznymi. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie powoduje senności.

*Na podstawie porównania czasu do rozpoczęcia działania wyrobu medycznego Xylorin® Alergia i leków antyhistaminowych w postaci tabletek.

Wskazania

Wyrób medyczny XYLORIN ALERGIA to szybki, bezpieczny i efektywny sposób na pozbycie się objawów alergicznego nieżytu nosa spowodowanego katarem siennym, alergią na roztocza kurzy domowego i sierśd zwierząt. Dzięki opatentowanej formule: blokuje aktywnośd alergenów, oczyszcza nos z uczulających pyłków, tworzy mikro-żelową barierę, by zapobiec rozwojowi objawów alergii.

Działanie

Dobry Profil Bezpieczeństwa: nie zawiera substancji leczniczych i konserwantów. Odpowiedni dla sportowców, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Skutecznośd udowodniona klinicznie. Nie zawiera sterydów i substancji antyhistaminowych. Nie powoduje senności. Stosowanie XYLORIN® ALERGIA nie wpływa na skutecznośd leków antyhistaminowych. 

Opinie o Xylorin Alergia aerozol 20 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Xylorin Alergia aerozol 20 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.