Wata bawełniana bella cotton 200 g TZMO

Pojemność: 200 g
Postać: Opatrunek
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Wskazania

W codziennej higienie i pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych· Jako środek pielęgnacyjny przy jednoczesnym stosowaniu terapii stanów zapalnych.· Jako środek pielęgnacyjny przy skłonnościach do występowania stanów zapalnych zewnętrznych okolic intymnych, uczuciu świądu lub dyskomfortu w okolicach intymnych· W przypadku wrażliwości na mydło i inne preparaty myjące· W przypadku zaburzeń naturalnej równowagi kwasowej (pH) okolic intymnych wywołanej poprzez stosowanie mydła, częste kontakty seksualne, ciąża, menstruacja, sport· W przypadku zapachu towarzyszącego miejscom intymnym będącego przyczyną dyskomfortu.

Działanie

Wata bawełniana i bawełniano-wiskozowa Bella Cotton to produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji ciała z przeznaczeniem dla całej rodziny. Specjalne opakowanie foliowe  umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie. Wata bawełniano-wiskozowa składa się z włókien bawełnianych i wiskozowych w równych proporcjach.

Opinie o Wata bawełniana bella cotton 200 g TZMO

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Wata bawełniana bella cotton 200 g TZMO kupili także:

Stokban bandaż elastyczny samoprzylepny moro niebieski 5cm x 4,5m 1 sztuka
NOWOŚĆ
Yango Premium Kolagen 10000 mg 500 ml
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.