UtiFem na zapalenia pęcherza moczowego 6 saszetek

Producent: Farmina
Pojemność: 6szt.
Postać: Proszek
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Opis

UTI-fem to preparat przeznaczony dla kobiet cierpiących z powodu zapalenia pęcherza moczowego, stworzony w celu szybkiego łagodzenia i usuwania charakterystycznych dla tego stanu objawów, takich jak uczucie piekącego bólu i szczypania podczas oddawania moczu.

Skład

sodu cytrynian, sodu wodorowęglan, regulator kwasowości – kwas cytrynowy (E 330), sacharoza, sodu węglan, aromat cytrynowy naturalny, substancja słodząca – sacharyna sodowa (E 954).

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w celu szybkiego łagodzenia i usuwania dokuczliwych objawów towarzyszących zapaleniu pęcherza moczowego u kobiet.

Działanie

Do postępowania dietetycznego w celu szybkiego łagodzenia i usuwania dokuczliwych objawów towarzyszących zapaleniu pęcherza moczowego u kobiet. UTI-fem przynosi ulgę zmieniając odczyn moczu, przez co stopniowo neutralizuje uczucie piekącego bólu i szczypania podczas oddawania moczu.

Dawkowanie

Rozpuścić zawartość saszetki w pełnej szklance letniej wody (200 ml) i wypić cały roztwór natychmiast po całkowitym rozpuszczeniu się proszku. Dobrze jest podać pierwszą dawkę od razu w aptece, dzięki czemu ulga w dolegliwościach nastąpi możliwie najszybciej.
Zaleca się zastosować pełną kurację, to znaczy 6 saszetek (3 razy dziennie po 1 saszetce), nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. Nie należy powtarzać kuracji. Jeśli objawy nie ustąpią po zakończeniu kuracji, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Choroba nerek, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca; nietolerancja niektórych cukrów (każda saszetka zawiera 0,8 g sacharozy); dieta niskosodowa (każda saszetka zawiera 971 mg sodu).

Opinie o UtiFem na zapalenia pęcherza moczowego 6 saszetek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili UtiFem na zapalenia pęcherza moczowego 6 saszetek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.