UroIntima ŻurawinActive Max 6 kapsułek

Producent: USP Zdrowie
Pojemność: 6 szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Najwyższa zawartość proantocyjanidyn na polskim rynku (aż 72 mg PAC w 1 kapsułce), kstrakt z liści szałwii lekarskiej 50 mg, witamina C 40 mg.

Wskazania

Dla osób dorosłych, do dietetycznego postępowania z zakażeniach dolnych dróg moczowych.

Działanie

Działanie żurawiny wzmacnia opatentowany ekstrakt z liści szałwii - URSOLIA, która osiąga maksymalne stężenie we krwi już po 1 godz. od podania i zaczyna wspierać naturalne mechanizmy obronne komórek. By zmaksymalizować działanie, skład preparatu dopełnia witamina C, która pomaga obniżyć pH moczu wywierając korzystny wpływ na zdrowie układu moczowego.

Dawkowanie

Przyjmować 1 kaps. dziennie popijając wodą, stosować co najmniej 6 dni. Preparat może być stosowany także podczas antybiotykoterapii. Podczas terapii zaleca się przyjmowanie zwiększonej ilości płynów (2-2,5 litra) dziennie, celem utrzymania odpowiedniego przepływu moczu który przyspiesza mechaniczną eliminację bakterii z dróg moczowych.

Opinie o UroIntima ŻurawinActive Max 6 kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili UroIntima ŻurawinActive Max 6 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.