Unimer Pediatric Hypertonic hipertoniczny spray do nosa 100ml

Pojemność: 100ml
Postać: Woda
Dostępność
Brak produktu
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

Woda morska 50 ml - woda oczyszczona - 50 ml. Roztwór wzbogacony w oligoelementy, miedź i mangan. Nie zawiera konserwantów. Gaz obojętny: azot (nie znajduje się w kontakcie z roztworem).

Wskazania

Zalecany w okresach zakażeń i alergii kiedy dochodzi do zatkania nosa i kataru. Skutecznie wspomaga zwalczanie Alergicznego Nieżytu Nosa (ANN). Ułatwia penetrację leków stosowanych donosowo - pozwala na przygotowanie błony śluzowej nosa przed zastosowanie GKS, leków antyhistaminowych czy też kromoglikanów. Stanowi znakomite rozwiązanie dla kobiet w ciąży. Jest bezpieczny dla mamy i jej dziecka. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, a zawartość miedzi i manganu pozwala na działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne.

Działanie

Unimer Pediatric Hypertonic  pozwala w sposób naturalny zmniejszyć obrzęk śluzówki nosa, zmniejszyć lepkość wydzieliny i ułatwia jej usunięcie.

Dawkowanie

1 do 2 rozpyleń do każdego otworu nosa, 2 do 6 razy dziennie. Radosna para żyraf ułatwia wydmuchiwanie nosa przez dziecko, co więcej może stać się zabawą, a nie przykrością

Opinie o Unimer Pediatric Hypertonic hipertoniczny spray do nosa 100ml
pala
Dobra jakość produktu w niskiej cenie. Wydajny

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Unimer Pediatric Hypertonic hipertoniczny spray do nosa 100ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.