Symnatal Pro Baby 30 tabletek

Producent: SymPhar
Pojemność: 30 szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Aktywne składniki: beta-karoten, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, witamina C, witamina D, witamina E, kwas foliowy, biotyna, niacyna, chrom, miedź, żelazo, jod, molibden, selen, cynk, magnez i wapń.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety jest rekomendowany dla kobiet planujących dziecko, będących w ciąży lub w okresie laktacji.

Działanie

Symnatal Pro Baby został starannie opracowany przez szwajcarskich ekspertów, dzięki czemu wszystkie mikroelementy występują w odpowiednich ilościach. Zdrowie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku kobiet planujących dziecko lub już będących w ciąży. Im zdrowsza jest mama, tym silniejsze jest jej dziecko. Mikroelementy, takie jak witaminy, minerały czy pierwiastki śladowe, odgrywają kluczową rolę podczas ciąży. W tym czasie zapotrzebowanie matki na mikroelementy znacząco wzrasta, a jej ciało przechodzi ogromne zmiany, w celu wspomagania wczesnego rozwoju jej dziecka.

Dawkowanie

1 tabletka powlekana na dzień, przyjmowana rano podczas śniadania, popijana wodą.

Opinie o Symnatal Pro Baby 30 tabletek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Symnatal Pro Baby 30 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.