Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek
NOWOŚĆ

Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek

Producent: Biocodex
Pojemność: 30szt
Postać: Saszetki
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Wskazania

SYMBIOSYS Defencia Junior to suplement diety dla dzieci od 3 lat. Został zaprojektowany, aby wspomóc zróżnicowaną i zbilansowaną dietę Twojego dziecka i jest dostępny w wygodnej formie szaszetek. SYMBIOSYS Defencia Junior zawiera unikalne połączenie precyzyjnie dobranych szczepów Bifidobacterium lactis BS01 i Lactobacillus rhamnosus GG. Każda saszetka zawiera 2 miliardy komórek bakteryjnych, a także witamina D3. Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Działanie

SYMBIOSYS Defencia Junior zawiera precyzyjnie dobrane szczepy bakterii Bifidobacterium lactis BS01 i Lactobacillus rhamnosus GG, opisane w publikacjach naukowych.

Szczepy bakterii SYMBIOSYS Defencia Junior zostały przekazane w depozyt IDA (International Depositary Authority). Dzięki obecności na liście QPS (Qualified Presumption of Safety) te gatunki bakterii uznane są za bezpieczne przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority, EFSA).

Bakterie zawarte w SYMBIOSYS Defencia Junior zostały zabezpieczone z pomocą opatentowanej metody mikroenkapsulacji, dzięki której są one chronione przed działaniem kwasu żołądkowego. Stosowanie szczepów mikroorganizmów takich jak B.lactis BS01 i L. rhamnosus GG, będących składnikami preparatu SYMBIOSYS Defencia Junior, stanowi uzupełnienie zdrowego stylu życia oraz zróżnicowanej i zrównoważonej diety.

SYMBIOSYS Defencia Junior zawiera również witaminę D3, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dawkowanie

Swojemu dziecku podawaj 1 saszetkę SYMBIOSYS Defencia Junior codziennie. Wymieszaj zawartość jednej saszetki z napojem lub pokarmem i od razu daj do spożycia. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opinie o Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek kupili także:

Ziaja Mintperfekt Activ płyn do płukania jamy ustnej remineralizujący 500 ml
NOWOŚĆ
Singularis Superior Naturalny olej z kryla antarktycznego 60 kapsułek
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.