Scholl Velvet Smooth szczoteczki złuszczające do suchej skóry stóp i nóg 2 sztuki
NOWOŚĆ

Scholl Velvet Smooth szczoteczki złuszczające do suchej skóry stóp i nóg 2 sztuki

Producent: Scholl
Pojemność: 2szt.
Postać: Szczoteczka
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Szczoteczki delikatnie usuwają suchą, łuszczącą się skórę na stopach i nogach, pomagając odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę. Wspomagają działanie kremu nawilżającego. Pasują do wszystkich pilników do stóp marki Scholl.

Dawkowanie

Zalecamy stosowanie szczoteczki Scholl wyłącznie z pilnikami do stóp Scholl. Dla osiągnięcia idealnej skuteczności, wymieniaj szczoteczki co 3 miesiące. Przesuwając szczoteczkę po mokrej/namoczonej/suchej skórze można usuwać łuszczącą się i suchą skórę. Przesuwać szczoteczkę po skórze. Nie dociskać zbyt mocno, ponieważ urządzenie się zatrzyma. Po zastosowaniu produktu, użyć kremu nawilżającego. Uwaga: Nie stosować częściej niż dwa razy w tygodniu. Przerwać stosowanie, jeśli skóra stanie się podrażniona/zaogniona. Nie stosować szczoteczki złuszczającej do skóry w przypadku problemów dermatologicznych. Wymiana szczoteczki: Wyjąć szczoteczkę, naciskając przycisk. Wymienić szczoteczkę, wkładając ją we właściwe miejsce.

Opinie o Scholl Velvet Smooth szczoteczki złuszczające do suchej skóry stóp i nóg 2 sztuki
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Scholl Velvet Smooth szczoteczki złuszczające do suchej skóry stóp i nóg 2 sztuki kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.