Scholl Fresh Step zasypka 2w1 do stóp i butów 75 g

Producent: Scholl
Pojemność: 75g
Postać: Proszek
Dostępność
Brak produktu
Opinie (2)

Spis treści:

Wskazania

Zasypka do stóp i obuwia Scholl Fresh Step zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i pozwala utrzymać świeżość Twoich stóp na dłużej. To jedyny specjalistyczny środek do stóp zawierający Neutra-Activ - unikalny, opatentowany system neutralizacji zapachu. Wyższa skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi produktami jedynie maskującymi przykry zapach, została potwierdzona w badaniach. Regularne stosowanie chroni przed nawrotami nieprzyjemnego zapachu i zapewnia świeżość zarówno stopom jak i butom.

Działanie

Zaawansowana formuła zapewnia potrójne działanie:
- chroni przed nadmiernym poceniem i przykrym zapachem stóp
- pomaga zachować suchość i świeżość stóp oraz butów przez 24 godziny
- zawiera składniki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, które działają na bakterie i grzyby powodujące przykry zapach stóp.

Testowany dermatologicznie. Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki nam codziennie możesz cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Dawkowanie

Obficie posypać stopy oraz przestrzenie między palcami. W celu uzyskania dodatkowego efektu posypać także wewnętrzną część obuwia.

Przeciwwskazania

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otartą lub podrażnioną skórę. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe

Ten produkt jest odpowiedni dla osób z cukrzycą lub ze słabym krążeniem krwi.

Opinie o Scholl Fresh Step zasypka 2w1 do stóp i butów 75 g
Andrzej
OK
Andrzej
OK

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl Fresh Step zasypka 2w1 do stóp i butów 75 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.