Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml

Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

4,9% potassium hydroxide, aqua, propylene glycol, PEG-8

Wskazania

Scholl Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry 50 ml
- skóra bardziej miękka w dotyku już po 1 zastosowaniu
 
Scholl Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry to rewolucyjny sposób na szybkie i delikatne usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp już po pierwszej aplikacji. Płyn zmiękcza twardą skórę stóp a dołączona do opakowania szpatułka zapewnia dokładne i bezpieczne jej usunięcie.
 
Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp i obuwia. Dzięki nam możesz codziennie cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Działanie

Skóra bardziej miękka w dotyku już po 1 zastosowaniu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Dawkowanie

Przed zastosowaniem przeczytaj ostrożnie instrukcję użycia. Produkt stosować w łazience aby wygodnie umyć stopy po zastosowaniu.
Krok 1:
Trzymając butelkę pionowo ostrożnie odkręć nakrętkę. Nalej roztwór na bawełniany wacik tak, aby go dokłanie zmoczyć. Ponownie nałóż nakrętkę.
Krok 2:
Umieść nasączony bawełniany wacik na twardej skórze lub odcisku i natychmiast spłucz ręce. Pozostaw nasączony wacik na skórze przez maksimum 6 minut w zależności od grubości twardej skóry lub odcisku. W przypadku kiedy wacik dotknął zdrowej skóry dokładnie spłucz z niej produkt.
Krok 3:
Zdejmij wacik, wyrzuć go i natychmiast opłucz ręce. Przy pomocy szpatułki dołączonej do opakowania delikatnie usuń zmiękczoną skórę.
Po użyciu, dokładnie umyj ręce i stopy. Szpatułkę umyj, osusz i schowaj w bezpieczne miejsce.

Zużyć w ciągu 6-ciu miesięcy od otwarcia.

Przeciwwskazania

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zawiera alkalia. Unikać kontaktu z oczami, ryzyko ślepoty. Może powodować oparzenia, należy UWAŻNIE stosować się do zaleceń. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na uszkodzoną lub popękaną skórę. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia. Jeśli podrażnienie skóry nie ustępuje, należy skonsultować się z lekarzem. Tylko do użytku osobistego. Stosować zgodnie z zaleceniami. Nie stosować na inne problemy skóry. Utylizować w sposób bezpieczny.

Dodatkowe

Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

scholl, scholl system, system do usuwania twardej skóry, twarda skóra, twarda skora, zrogowaciała skóra, zrogowacenia, twarde stopy, twarde pięty,twarde piety,  system 2w1, 2w1, pielęgnacja skóry, pielegnacja skory,sholl, schol, shol, szol, do stop, pielegnacja stop, piety

Opinie o Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.