Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski 1 ml

Producent: Scholl
Pojemność: 1 ml
Postać: Płyn
Problem: odciski  
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski:
- łatwe stosowanie
- wielokrotnego użytku
- błyskawicznie przynosi ulgę w bólu
- pomaga usunąć problem u źródła jego powstawania

Działanie

Scholl 2 w 1 Ekspresowy aplikator na odciski to rewolucyjny, bardzo skuteczny i szybko działający sposób na odciski od źródła powstawania. Działa szybciej niż tradycyjne plastry*. Dodatkowo jest wielokrotnego użytku i wystarcza na kilku odcisków. Działa szybciej niż tradycyjne plastry*. Widoczna poprawa już w ciągu 7 dni. Natychmiast łagodzi ból.
*W porównianiu do Plastra na odciski marki Scholl.
 

Dawkowanie

Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z instrukcją znajdującą się w środku opakowania. Jak używać Scholl 2 w 1 Ekspresowy aplikator na odciski? Zastosuj w 2 krokach: Krok 1: Skrobak Delikatnie złuszcza wierzchnie warstwy odcisku aby zmniejszyć bolesne otarcia zapewniając natychmiastową ulgę i pozwala na przedostanie się płynu do źródła odcisku. Powtarzaj czynność co 3 dni, aby usunąć odcisk. Krok 2: Zaawansowany płyn na odciski Zastosuj zaawansowany płyn używając aplikatora aby skutecznie usunąć odcisk. Stosuj codziennie.

Przeciwwskazania

Nie stosować na podrażnioną skórę. Natychmiast przerwać stosowanie jeśli wystąpi dyskomfort lub podrażnienie skóry. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nakładać tylko na zmienione miejsca. Nie stosować na zdrową skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Unikać kontaktu z oczami. Nie używać innych produktów na chorobowe miejsce w okresie trwania kuracji. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Łatwopalny. Trzymać z dala od źródeł ciepła. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami.

Dodatkowe

Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania.

Opinie o Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski 1 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski 1 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.