ReNu MultiPlus komfort świeżych soczewek płyn do soczewek 360 ml

Producent: Bausch + Lomb
Pojemność: 360ml
Postać: Płyn
Dostępność
100% Complete
Opinie (3)

Spis treści:

Opis produktu

Skutecznie usuwający osady białkowe i wszelkie zanieczyszczenia ReNu MultiPlus komfort świeżych soczewek to wielofunkcyjny płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych. W jego składzie znalazły się związki aktywne, które nie tylko skutecznie eliminują pyły i kurz, ale także substancje o działaniu dezynfekującym. Oferowany produkt może być używany do czyszczenia każdego rodzaju miękkich szkieł kontaktowych, a także soczewek silikonowo-hydrożelowych, zwłaszcza tych często wymienianych.

Skład

Hydranate (hydrohydroksyalkilofosfonian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlored sodu, dymed (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Wskazania

Opracowany na bazie nietoksycznych związków czyszczących i dezynfekujących płyn do soczewek ReNu MultiPlus komfort świeżych soczewek, który posiada w asortymencie nasza drogeria internetowa, jest wskazany do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych w celu:

·      nawilżania,

·      płukania,

·      dezynfekowania,

·      przechowywania,

·      usuwania osadów białkowych i wszelkich innych zanieczyszczeń gromadzących się na powierzchni soczewek.

Działanie

W składzie płynu do soczewek ReNu MultiPlus znalazł się opatentowany związek Hydranate®, który jest odpowiedzialny za usuwanie złogów białkowych, kurzu oraz wielu innych zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni szkieł kontaktowych. Receptura produktu została opracowana w ten sposób, aby nawilżać i dezynfekować soczewki, w żaden sposób nie rysując ich oraz nie uszkadzając ich miękkiej, delikatnej powłoki.

Dawkowanie

W celu zdezynfekowania i optymalnego nawilżenia szkła kontaktowego należy wycisnąć trzy krople płynu ReNu MultiPlus na każdą stronę soczewki, a następnie delikatnie pocierać przez około dwadzieścia sekund. Pełna dezynfekcja jest możliwa po przechowywaniu szkieł w roztworze przez przynajmniej trzy-cztery godziny. Po użyciu szkła należy dokładnie spłukać, a płyn wylać z pojemnika. 

Dodatkowe

Po każdym użyciu mocno zakręcić butelkę. Nie należy stosować po upływie daty ważności wskazanej na opakowaniu i butelce. Produkt należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci. Nie używać, kiedy plomba zabezpieczająca uległa uszkodzeniu lub zerwaniu..
Opinie o ReNu MultiPlus komfort świeżych soczewek płyn do soczewek 360 ml
ewa
ok
ewa
ok
Elle
Dobry

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ReNu MultiPlus komfort świeżych soczewek płyn do soczewek 360 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.