PVP-Comod krople do oczu 10 ml

Producent: Ursapharm
Pojemność: 10 ml
Postać: Krople
Dostępność
Brak produktu
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

Povidon 2%, sorbitol, wodorofosforan sodowy i wodę.

Wskazania

Stosować przy objawach zmęczenia, pieczenia, suchości oczu spowodowanych między innymi intensywną pracą przy komputerze lub długotrwałym oglądaniem telewizji. Jałowy roztwór bez środka konserwującego.

Działanie

PVP-COMOD może być stosowany w przypadku wystąpienia zmęczenia, pieczenia, suchości oczu spowodowanych intensywną pracą przy komputerze lub długotrwałym oglądaniem telewizji. Preparat zachowuje trwałość przez 12 tygodni od pierwszego otwarcia.

Dawkowanie

Preparat powinien być stosowany indywidualnie w/g zaleceń lekarza okulisty lub farmaceuty. Zwykle stosuje się 4-5 razy dziennie 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. Przy cięższych dolegliwościach można stosować PVP-COMOD częściej. W przypadku częstszego stosowania PVP-COMOD (np. ponad 10 razy dziennie), należy poddać się badaniu okulistycznemu. PVP-COMOD przeznaczony jest do długotrwałego stosowania, jednak przy dolegliwościach utrzymujących się przez długi czas (dotyczy to zresztą wszelkich schorzeń), należy zgłosić się do lekarza okulisty.

Opinie o PVP-Comod krople do oczu 10 ml
Kasia
Bardzo dobre krople do oczu, fajnie nawilżają i przynoszą niemal natychmiastową ulgę. Bezproblemowa aplikacja i brak środków konserwujących są dodatkowym atutem produktu.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili PVP-Comod krople do oczu 10 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.