Primacovid test serologiczny na obecność przeciwciał IgG i IgM przeciwko Koronawirus SARS-CoV-2 COVID-19 1 test

Producent: Prima Lab
Pojemność: 1szt
Postać: Test
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
66% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Jednorazowy test wykrywający przeciwciała Covid-19. Test można wykonywać w warunkach domowych poprzez nakłucie palca i pobrania próbki krwi. Postępuj zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania. Test z krwi wykrywa obecność przeciwciał IgC i IgM przeciwko SARS-COV-2 za pomocą specyficznych przeciwciał i antycząsteczek złota koloidalnego osadzonych w pasku testowy.

Skład

Zawartość opakowania: 1 hermetycznie zamknięta torebka aluminiowa, w której znajduje się: 1 kaseta z "COVID-19 IgG/IgM RAPID TEST /COVID-19 IgG/IgM Szybki test" i 1 torebka ze środkiem osuszającym; 1 fiolka z kroplomierzem zawierająca bufor "COVID-19 IgG/IgM RAPID TEST / COVID-19 IgG/IgM Szybki test" wystarczająca na 1 test; 1 pipeta kapilarna do pobierania krwi; 2 sterylne nakłuwacze jednorazowe; 1 gazik antyseptyczny do oczyszczania skóry; 1 ulotka z instrukcją użycia.

Dawkowanie

Zanim otworzysz test, porządnie umyj dłonie ciepłą wodą z mydłem. Poświęć na to czas. Następnie, o ile to możliwe, pozwól na to, by Twoje dłonie wyschły naturalnie (o nic ich nie wycieraj). Jeśli już musisz wytrzeć dłonie, użyj do tego celu jałowej gazy lub gazika, załączonego w opakowaniu z testem. Po wyschnięciu rąk postępuj według poniższych wskazówek.

  1. Przygotuj niezbędny materiał w następujący sposób: otwórz torebkę aluminiową, wyjmij tylko kasetę testową i wyrzuć torebkę ze środkiem osuszającym. Otwórz plastikową torebkę zawierającą pipetę. 
  2. Ostrożnie obróć nasadkę ochronną sterylnego nakłuwacza o 360°, nie pociągając go. Wyciągnij i wyrzuć zdjętą nasadkę. Wyciągnij i wyrzuć zdjętą nasadkę. 
  3. Ostrożnie pomasuj wybrany do nakłucia palec (zaleca się bok palca serdecznego). Ważne jest, aby masaż wykonywany byt od dłoni do paliczka, aby poprawić przepływ krwi. Otwarty koniec nakłuwacza (stroną, z której zdjęto nasadkę) docisnąć do koniuszka palca
  4. Trzymając dłoń w dół, masuj palec aż do uzyskania dużej kropli krwi. Ważne jest, aby masować od dłoni do paliczka, aby poprawić przepływ krwi. 
  5. Weź pipetę bez naciskania na bańkę. Proponuje się dwie metody pobierania próbek: trzymaj pipetę w pozycji poziomej, nie naciskaj na bańkę i umieść ją w kontakcie z kroplą krwi, krew wpłynie do pipety dzięki zjawisku kapilarnemu. Odsuń pipetę, gdy zostanie osiągnięta czarna linia. Jeśli nie ma wystarczającej ilości krwi, kontynuuj masaż palca aż do osiągnięcia czarnej linii. 
  6. Umieść pipetę na czystej, płaskiej powierzchni z końcówką wystającą poza krawędź, następnie umieść kroplę krwi w kontakcie z pipetą, dostanie się ona do pipety dzięki zjawisku kapilarnemu. Jeśli ilość krwi nie jest wystarczająca, kontynuuj masaż palca, aż krew dotrze do czarnej linii. 
  7. Umieść krew pobraną za pomocą pipety we wskazanym miejscu kasety (S), naciskając bańkę pipety. 
  8. Odkręć niebieską nakrętkę z fiolki z kroplomierzem (białą nakrętkę pozostaw mocno przykręconą). Nanieś 2 krople do okienka wskazanego na kasecie (S), odczekaj 5 sekund pomiędzy pierwszą a drugą kroplą. 
  9. Odczekaj 10 minut i odczytaj wyniki odnosząc się do następnej sekcji w celu interpretacji wyników. 

Dodatkowe

Jak odczytać wynik testu?

DODATNIE IgG W oknie odczytu obok znaków C (Kontrola) i G (IgG) - pojawiają się dwie zabarwione linie. Oznacza to, że test wykrył obecność immunoglobulin klasy G (IgG) w próbce. Wynik ten nie wskazuje, że uzyskano ochronny poziom przeciwciał. Należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik.

DODATNIE IgM W oknie odczytu obok znaków C (Kontrola) i M (IgM) - pojawiają się dwie zabarwione linie. Oznacza to, że test wykrył obecność immunoglobulin klasy M (IgM) w próbce. Wynik ten nie wskazuje, że uzyskano ochronny poziom przeciwciał. Należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik

DODATNIE IgG oraz IgM  W oknie odczytu obok znaków C (Kontrola) i G - (IgG) pojawiają się trzy zabarwione linie. Oznacza to, że test wykrył obecność immunoglobulin klasy G (IgG) w próbce. Wynik ten nie wskazuje, że uzyskano ochronę odpornościową. Należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik. *UWAGA: Intensywność zabarwienia linii testowej może być różna w zależności od stężenia przeciwciał SARS-CoV-2 obecnych w próbce (jak widać na obrazkach). Dlatego każdy odcień koloru w rejonie linii G i M należy uznać na wynik dodatni. Wyniki fałszywie dodatnie mogą wynikać z przebytych lub aktualnych infekcji spowodowanych innym koronawirusem lub innymi substancjami interferującymi.

NEGATYWNYPrzy znaku C (Kontrola) pojawia się pojedyncza zabarwiona linia (o dowolnej intensywności). Przy znakach G (linia testowa IgG) i M (linia testowa IgM) nie pojawia się żadna linia. Test nie wykrył obecności immunoglobulin klasy G ani M w badanej próbce. Są one albo nieobecne, albo występują w bardzo niskich stężeniach, niewykrywalnych przez ten system diagnostyczny. Jeśli masz objawy, które można przypisać COVID-19, i tak skontaktuj się z lekarzem.

NIEDIAGNOSTYCZNYObok znaku C (Kontrola) nie pojawia się linia. Niewystarczająca ilość próbki lub nieprawidłowe techniki przeprowadzania procedury są najbardziej prawdopodobnymi przyczynami braku linii kontrolnej (nieprawidłowego wyniku). Sprawdź procedurę i powtórz test przy użyciu nowego wyrobu medycznego i nowej próbki.

Opinie o Primacovid test serologiczny na obecność przeciwciał IgG i IgM przeciwko Koronawirus SARS-CoV-2 COVID-19 1 test

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Primacovid test serologiczny na obecność przeciwciał IgG i IgM przeciwko Koronawirus SARS-CoV-2 COVID-19 1 test kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.