Pharmaceris S Sun-Protect krem o szerokiej ochronie przed słońcem SPF50+ dla dorosłych i dziec 50 ml

Producent: Pharmaceris
Pojemność: 50ml
Postać: Krem
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE DELIKATNEJ i WRAŻLIWEJ:

bardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB/HEV***

zabezpiecza skórę przed wysuszeniem**

łagodzi podrażnienia**

łagodzi swędzenie skóry**

*niwelowanie skutków działania IR na skórę **Badanie in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 2 tygodniach stosowania,

***badanie w Niezależnym Laboratorium.

Wskazania

Polecany do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej, suchej, z tendencją do reakcji alergicznych i zmian barwnikowych – wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB, światłem widzialnym i podczerwonym – stanowiących pełne spektrum promieniowania docierającego do Ziemi. Dostosowany do potrzeb skóry dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia.

Działanie

Krem o ultra lekkiej formule, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii filtrów szerokopasmowych, zabezpiecza skórę na wielu poziomach. Chroni skórę i organizm przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA, UVB, wysokoenergetycznego HEV oraz niweluje skutki IR. AntileuDNAprotect tworzy skuteczną barierę ochronną systemu immunologicznego skóry. Minimalizuje powstawanie w wyniku ekspozycji słonecznej niepożądanych objawów, do których należą: podrażnienia, poparzenia, zaczerwienienia, przebarwienia i wypryski posłoneczne, zmiany barwnikowe i odczyny alergiczne. Krem nawilża, odżywia i regeneruje skórę, jednocześnie niwelując jej suchość i nadwrażliwość.

Dawkowanie

Do codziennego stosowania na skórę w celu najwyższej ochrony przed słońcem. Nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli i pływaniu.

Opinie o Pharmaceris S Sun-Protect krem o szerokiej ochronie przed słońcem SPF50+ dla dorosłych i dziec 50 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Pharmaceris S Sun-Protect krem o szerokiej ochronie przed słońcem SPF50+ dla dorosłych i dziec 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.