Nyda Przeciw wszom i gnidom płyn 50 ml

Producent: SiroScan
Pojemność: 50ml
Postać: Płyn
Dostępność
33% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

92% dimetykon, triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby, substancje zapachowe.

Wskazania

Preparat Nyda jest przeznaczony do fizykalnego leczenia infestacji włosów wszą głowową.

Działanie

Dzięki temu podwójnemu działaniu wystarczy jedna wygodna aplikacja i już po godzinie problem będzie zażegnany. Jednocześnie preparat nie powoduje podrażnień skóry i nie zawiera neurotoksyn. Formuła NYDA sprawia, że nie ma możliwości, żeby wszy uodporniły się na ten preparat.

Dawkowanie

Suche włosy dokładnie zwilż preparatem NYDA®, wmasuj go starannie, szczególnie przy skórze głowy i za uszami. Grube włosy podziel na pasma i wcieraj. • Pozostaw preparat NYDA® przez godzinę, w tym czasie likwidowane są wszy oraz ich bardziej odporne jaja (gnidy). • Po 1 godzinie uduszone wszy należy wyczesać grzebieniem NYDA® dołączonym do opakowania. Grzebień co jakiś czas oczyść chusteczką higieniczną. • Umyj włosy zwykłym szamponem by zmyć preparat

Przeciwwskazania

Nie stosować preparatu Nyda u osób nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie wdychać areozolu.

Opinie o Nyda Przeciw wszom i gnidom płyn 50 ml
Wojtek
Ok

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nyda Przeciw wszom i gnidom płyn 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.