NUXE Prodigieuse Regenerujący krem nawilżający do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej 40 ml

Producent: Nuxe
Pojemność: 40 ml
Postać: Krem
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

NAJWAŻNIEJSZE AKTYWNE SKŁADNIKI Innowacyjna formuła tego kremu na dzień, opracowana przez firmę NUXE, zawiera koncentrat aktywnych składników o silnym działaniu  przeciwutleniającym (zatrwian, żeniszek, wyciąg z kakaowca), aby nawilżać, regenerować i chronić skórę przed stresem oksydacyjnym spowodowanym czynnikami stresowymi obecnymi w życiu codziennym.

Wskazania

SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI NATURZE Regenerujący krem nawilżający dla cery normalnej i mieszanej, który chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, odpowiedzialnym za jej starzenie. Krem ma również działanie matujące.

Działanie

DOBRODZIEJSTWO DLA MOJEJ SKÓRY Ten krem nawilżający w znaczący sposób nawilża, odświeża i matuje cerę. Poprawa gładkości skóry i uczucia komfortu: 100%*. Efekt matujący i ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: 78%*. *Test użytkowania przeprowadzony pod kontrolą dermatologiczną z udziałem 18 ochotników badanych podczas 4 tygodni – odsetek badanych kobiet zgadzających się z przytoczonym twierdzeniem.

Opinie o NUXE Prodigieuse Regenerujący krem nawilżający do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej 40 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili NUXE Prodigieuse Regenerujący krem nawilżający do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej 40 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.