zdjecie zdjecie

NutroPharma Beta Karoten Sun 90 kapsułek

Producent: NutroPharma
Pojemność: 60szt. + 30szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
100% Complete
Opinie (0)

Spis treści:

Skład

olej sojowy, żelatyna, olej słonecznikowy, substancja wiążąca: glicerol,  naturalny beta- karoten (20%, zawiera inne karotenoidy), przeciwutleniacz: alfa- tokoferol, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.

Wskazania

Beta-karoten czyli prowitamina A po spożyciu przekształcany jest w aktywną formę witaminy A, która odpowiada m.in. za zdrowy wygląd skóry i prawidłowy stan błon śluzowych. Pełni także istotną rolę w sprawności obierania bodźców wzrokowych (prawidłowe widzenie). W składzie Beta Karoten SUN znajduje się naturalny beta-karoten oraz inne składniki aktywne, które wspomagają jego wpływ na organizm. Naturalna forma beta-karotenu ma korzystne działanie potwierdzone naukowo1. Znaczna część spożywanego z dietą beta-karotenu jest akumulowana w komórkach naskórka. Dzięki temu składnik ten korzystnie wpływa na wygląd skóry, a działając jako naturalna ochrona przed promieniowaniem UV redukuje jej podatność na niekorzystny wpływ słońca2.
 

Działanie

Preparat zawiera w 1 kapsułce aż 6 mg naturalnego beta-karotenu, który wspomaga:
zdrowie skóry i błon śluzowych
prawidłowe widzenie
funkcjonowanie układu odpornościowego

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie. Produkt powinien być przyjmowany minimum przez 2 tygodnie przed planowaną ekspozycją na słońce. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

 Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. 

Dodatkowe

Przyjmowanie beta-karotenu nie zwalnia z konieczności stosowania kremów z filtrem podczas opalania, jako skutecznej profilaktyki przeciwnowotworowej.
Produkt nieodpowiedni dla wegetarian.
Wyprodukowany z soi bez GMO.  W procesie produkcji nie użyto laktozy, glutenu.

Opinie o NutroPharma Beta Karoten Sun 90 kapsułek
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili NutroPharma Beta Karoten Sun 90 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.