Nes Pharma Avilin Gastro balsam 110 ml

Producent: Nes Pharma
Pojemność: 110 ml
Postać: Balsam
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Polimer E (eter poliwinylobutylowy).

Wskazania

Płyn spełnia na błonach śluzowych rolę opatrunku adhezyjnego, zastępując naturalną barierę śluzową. Dolegliwości związane z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, zgagą, refluksem. Płyn zabezpiecza błony śluzowe przewodu pokarmowego przed agresywnymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Działanie

Płyn spełnia na błonach śluzowych rolę opatrunku adhezyjnego, zastępując naturalną barierę śluzową. Związek ten ze względu na stabilność chemiczną, jest odporny na środowisko w jakim się znajduje, nie ulega degradacji i dzięki temu chroni błonę śluzową przed agresywnym środowiskiem przewodu pokarmowego. Oprócz dużej wytrzymałości chemicznej jego właściwości fizyko-chemiczne, a szczególnie wysoka lepkość, powodują że utrzymuje się na błonach śluzowych i skutecznie je zabezpiecza. Dodatkowo brak aktywności chemicznej powoduje, że nie wchodzi w reakcje z substancjami naturalnie występującymi w przewodzie pokarmowym. Ze względu na swoją strukturę chemiczną i właściwości fizyko-chemiczne stwarza odpowiednie środowisko do naturlanych procesów gojenia i regeneracji tkanek błony śluzowej.

Dawkowanie

Zażyć łyżkę stołową 15 ml - raz dziennie wieczorem, 5 godz. po ostatnim posiłku.

Opinie o Nes Pharma Avilin Gastro balsam 110 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nes Pharma Avilin Gastro balsam 110 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.