Neonatus LCR w profilaktyce bólów brzucha i zapalenia jelit 30 kapsułek

Producent: Sequoia
Pojemność: 30szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus Lcr35

Wskazania

Preparat do postępowania dietetycznego w celu zmniejszenia ryzyka: zapalenia jelit u noworodków, czynnościowych bólów brzucha (np. kolki jelitowej), poprzez wspomaganie rozwoju korzystnej mikroflory jelitowej.

Działanie

Neonatus LCR zawiera opatentowaną formułę składników aktywnych. W skład preparatu wchodzą między innymi dobroczynne, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus Lcr35®, fruktooligosacharydy (FOS) oraz inne składniki odżywcze, które wspomagają aktywność biologiczną Lcr35. Dzięki temu Neonatus LCR szybko i efektywnie kolonizuje przewód pokarmowy oraz wspomaga wzrost naturalnej mikroflory jelitowej już od pierwszych dni podania. Bezpieczeństwo i skut eczność preparatu zostały potwierdzone w badaniach naukowych przeprowadzonych z udziałem noworodków urodzonych przedwcześnie i dzieci. Neonatus LCR jest polecany do postępowania dietetycznego w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia zapalenia jelit u noworodków oraz czynnościowych bólów brzucha (np. kolki jelitowej) poprzez wspomaganie rozwoju korzystnej mikroflory jelitowej.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie. Kapsułkę należy otworzyć i jej zawartość dodać do niewielkiej ilości (ok. 2 łyżeczki) mleka lub ściągniętego pokarmu matki. Przygotowaną zawiesinę podać dziecku bezpośrednio po przygotowaniu.

Opinie o Neonatus LCR w profilaktyce bólów brzucha i zapalenia jelit 30 kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Neonatus LCR w profilaktyce bólów brzucha i zapalenia jelit 30 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.