NarkoDiag Multi-Test test panelowy do wykrywania narkotyków 1 sztuka

Producent: Diagnosis
Pojemność: 1szt.
Postać: Test
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Wskazania

Szybki test panelowy do jakościowego, jednoczesnego wykrywania amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu (THC) w moczu. Wyrób do samodzielnego zastosowania wyłącznie do diagnostyki in vitro przeznaczony do użytku zewnętrznego po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Działanie

NarkoDiag MultiTest jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na zanurzeniu panelu testowego w próbce moczu i odczytaniu po 5 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na pasku testowym. 

Dawkowanie

Próbka moczu - Próbka moczu musi być pobrana do czystego i suchego pojemnika. Może być wykorzystana próbka pobrana o każdej porze dnia. 

Przechowywanie próbki - Próbki moczu mogą być przechowywane w temperaturze od 2-8°C do 48 godzin przed badaniem. W celu przedłużonego przechowywania próbki mogą być zamrożone i przechowywane poniżej -20°C. Zamrożone próbki powinny być odmrożone i wymieszane przed testem.

Opinie o NarkoDiag Multi-Test test panelowy do wykrywania narkotyków 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili NarkoDiag Multi-Test test panelowy do wykrywania narkotyków 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.