Nailner Sztyft przeciw grzybicy paznokci 4 ml

Dostępność
Brak produktu
Opinie (4)

Spis treści:

Opis

Grzybica paznokci jest to infekcja wywołana przez kilka różnych gatunków grzybów, które wnikają w głąb paznokcia przez mikroskopijne pęknięcia lub do otaczających go tkanek. Dzięki rozkładowi keratyny w paznokciu grzyby te są w stanie przeżyć, natomiast sam rozkład keratyny powoduje zmianę w wyglądzie paznokcia. 

Grzybica jest problemem powszechnie występującym i dotykającym wielu ludzi. Infekcja ta wywołuje dyskomfort i zakłopotanie. Z pomocą przychodzi Nailner sztyft, którego opatentowany system transportu substancji czynnych zapewnia dostanie się ich w głąb paznokcia i zwalczenie grzybicy u jej źródła. Składniki czynne preparatu zmieniają środowiska paznokcia, zmniejszając jego pH, co czyni je niekorzystnym dla rozwoju grzybów. 

Skład

Mleczan etylu, woda, gliceryna, kwas mlekowy, kwas cytrynowy

Wskazania

Nailner repair sztyft przeciw grzybicy paznokci: przeznaczony do zwalczania i zapobiegania grzybicy paznokci, szybko zauważalny efekt, bez konieczności piłowania płytki paznokcia. Przebadany klinicznie.

Działanie

Rezultat jest widoczny od momentu odrastania paznokcia : nowy paznokieć będzie zdrowy, odzyska swój pierwotny wygląd w miarę wzrostu (średnie tempo przyrostu paznokcia u stopy to 1,5 mm/miesiąc). Ważne jest aby rozpocząć kurację od momentu pojawienia się pierwszych symptomów, kuracja będzie wówczas krótsza, a paznokieć szybciej odzyska swój estetyczny wygląd.

Dawkowanie

Przed każdą aplikacją należy oczyścić paznokieć i zmyć lakier. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia przed użyciem preparatu. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze cztery tygodnie, a następnie raz dziennie do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zniszczonego. Preparat należy aplikować na całą powierzchnię paznokcia, w tym na jego spodnią część. 

Nie wywierać dodatkowego nacisku podczas stosowania. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć sztyft nasadką. Zawartość opakowania wystarcza na około 400 aplikacji.

Sztyft Nailner można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie.

Dodatkowe

Substancje wchodzące w skład preparatów Nailner nie stanowią zagrożenia dla kobiet w ciąży ani karmiących piersią. Jednakże w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących leczenia grzybicy paznokci w okresie ciąży lub karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem.

Bezpieczeństwo stosowania preparatów Nailner u dzieci nie było przedmiotem badań.  

Opinie o Nailner Sztyft przeciw grzybicy paznokci 4 ml
Iwona
Bardzo wygodny i szybki w użyciu oszczędzasz czas
Damian
---------------------
Anna
BDB
MARZENA
jestem zadowolona z produktu bo naprawdę DZIAŁA

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nailner Sztyft przeciw grzybicy paznokci 4 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.