Mabelle na menopauzę 60 tabletek

Producent: Walmark
Pojemność: 60 szt.
Dostępność
Brak produktu
Opinie (8)

Spis treści:

Opis

Mabelle to suplement o naturalnym składzie polecany w terapii fitohormonalnej, wpływający na dobre samopoczucie kobiety w okresie menopauzy. Suplement łogodzeni uciążliwe objawy menopauzy: uderzenia gorąca, niepokój, pocenie się, rozdrażnienie, nerwowość, kłopoty z koncentracją. Bardzo ważnym aspektem w działaniu Mabelle jest fakt, że nie powoduje przyrostu wagi ciała i jest bezpieczny podczas stosowania. 

Skład

Składniki aktywne: Koniczyna łąkowa (Trifolium pratense) (standaryzowany wtciąg, 8% izoflawonoidy) 500 mg. Len zwyczajny (Linum usitatissimum) (standaryzowany wyciąg, 20% lignany) 62,5 mg
Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, talk, karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, hydroksupropyloceluloza, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza, triglicerydy.

Wskazania

Mabelle to naturalny, niehormonalny preparat przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy.

Działanie

Każda kobieta przechodzi w swoim życiu biologiczne stadium, które jest związane z różnego typu dyskomfortem, spowodowanym zmniejszającym się poziomem żeńskich hormonów płciowych – estrogenów. Preparat Mabelle składa się z wyciągów dwóch ziół – lnu zwyczajnego i koniczyny łąkowej, które mogą pomóc pozytywnie wpływać na te nieprzyjemne objawy.
Lignany z  lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi. Izoflawony z koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) działają korzystnie na tłumienie uderzeń gorąca, pocenie się, niepokój i rozdrażnienie.
Ekstrakty roślinne zawarte w preparacie mają pozytywny wpływ na ogólny stan fizyczny i samopoczucie psychiczne kobiet w okresie menopauzy.

Dawkowanie

1-2 tabletki dziennie.
Opinie o Mabelle na menopauzę 60 tabletek
Monika
Bardzo dobry produkt
Monika
Bardzo dobry produkt
Monika
Bardzo dobry produkt
Ikebana
Niestety jeszcze nie używałam.
Dorota
działanie nie spełnia w pełni oczekiwań
ewa
bdb
Aga
najlepszy na rynku, próbowałam inne ale Mabelle jest rewelacyjny
Kasia
Trudno mi napisać opinię. Dopiero zacznę stosować. Polecono mi ten produkt .

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Mabelle na menopauzę 60 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.