LYSI Tran Islandzki smak cytrynowy 240 ml

Producent: Merck Polska
Pojemność: 240ml
Postać: Płyn
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Skład

Tran zawiera witaminy A, D, E oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 - kwas EPA i DHA.

Wskazania

Dla kobiet w ciąży: Kobiety w okresie ciąży spożywając TRAN ISLANDZKI wzbogacają swoją dietę o kwasy omega-3, ważne dla prawidłowego rozwoju płodu. Lekarze pediatrzy zalecają 
w tym czasie dietę bogatą w dania rybne. Polskie akweny są jednak wciąż bardzo zanieczyszczane. Ważne jest, aby organizm matki uchronić od źródeł wszelkich zanieczyszczeń, dlatego suplementacja tranem LYSI to doskonały sposób, by dostarczyć organizmowi kwasy omega-3 w najzdrowszej postaci.
Dla dzieci: Od najmłodszych lat powinniśmy wpajać dziecku zdrowe nawyki żywieniowe. Co ważne - TRAN ISLANDZKI można podawać nawet niemowlęciu. 
W okresie dorastania, zwłaszcza podczas nauki szkolnej, podając dziecku tran, wzbogacamy jego dietę o cenne witaminy i kwasy omega-3. Budujemy w nim przekonanie do tradycji zdrowego żywienia opartego na diecie bogatej w produkty pochodzenia morskiego. Kwasy omega-3 to pożywienie dla mózgu młodego organizmu. Dzięki nim dziecko ma lepszą koncentrację i łatwiej przyswaja wiedzę. Dodatkowo witaminy wzmacniają odporność smyka.
Dla dorosłych: Dorośli oraz seniorzy również mogą spożywać TRAN ISLANDZKI, by przedłużyć młodość i sprawność umysłową.

Dawkowanie

Już kilkutygodniowemu niemowlęciu można podawać kilka kropelek tranu dziennie, stopniowo zwiększając dawkę do 2,5ml (pół łyżeczki od herbaty). Dziecku powyżej 1 roku życia można podawać 2,5ml tranu dziennie (pół łyżeczki od herbaty). Dzieci powyżej 3 lat mogą już pić 5ml (łyżeczka od herbaty). Dorośli  również mogą pić 5ml tranu (łyżeczka od herbaty).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie o LYSI Tran Islandzki smak cytrynowy 240 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili LYSI Tran Islandzki smak cytrynowy 240 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.