LipiForma Plus 30 kapsułek prawidłowy cholesterol

Producent: Aurovitas
Pojemność: 30szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
100% Complete
Opinie (10)

Spis treści:

Opis

W organizmie występują 2 frakcje cholesterolu: HDL i LDL - odpowiedzialna za szkodliwe działanie cholesterolu.

Cholesterol w organizmie człowieka jest niezbędny do produkcji hormonów i wchodzi w skład błon komórkowych, ale jego nadmiar zaburza funkcjonowanie naczyń krwionośnych i jest głównym czynnikiem chorób układu krążenia. Podwyższone stężenie cholesterolu nie wywołuje początkowo objawów odczuwalnych przez człowieka, uwidaczniają się dopiero powikłania po hipercholesterolemii. Dlatego  tak ogromne znaczenie ma przeciwdziałanie podwyższonemu stężeniu cholesterolu.

Skład

1 kapsułka zawiera: 10 mg Monakolina K z czerwonych drożdży z ryżu, Koenzym Q10 30 mg, Witamina B6 1,4 mg, Kwas foliowy 200 mcg, Chrom 40 mcg, Witamina B12 2,5 mcg, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna wołowa (składnik kapsułki), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), pikolinian dwutlenek tytanu, azorubina, pąs 4R, żółcień chinolinowa (barwniki kapsułki)

Wskazania

Do postępowania dietetycznego u osób dorosłych: w profilaktyce chorób związanych z ryzykiem zwiększonego stężenia cholesterolu lub homocysteiny we krwi, w pierwotnej profilaktyce hipocholesterolemii.

Działanie

Monakolina K – fitostatyna (naturalna statyna) otrzymana ze standaryzowanego ekstraktu z czerwonych drożdży (Monascus purpureus) z ryżu - przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu. W celu uzyskania deklarowanego efektu – utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu LDL we krwi – osoby dorosłe powinny spożywać dziennie 10 mg monakoliny K z czerwonego fermentowanego ryżu. Witaminy z grupy B (B6, B12) – biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. Ponadto witaminy z grupy B przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Kwas foliowy – bierze udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny.

Dawkowanie

Korzystne działanie występuje po spożyciu 1 kapsułki dziennie, najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub tuż po jedzeniu.

Przeciwwskazania

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Nie stosować u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii

Dodatkowe

Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma plus konieczna jest konsultacja lekarska i określenie stężenia cholesterolu we krwi. Należy również skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania długotrwale jakichkolwiek leków.

Nie stosować jednocześnie z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu i innymi lekami hipolipemizującymi. 

W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Z uwagi na zawartość barwników produkt może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Opinie o LipiForma Plus 30 kapsułek prawidłowy cholesterol
Alina
Jeszcze nie wiem jaki jest skutek ale liczę że obniży poziom cholesterolu do normalnego środkami naturalnymi.
Alina
Jeszcze nie wiem jaki jest skutek ale liczę że obniży poziom cholesterolu do normalnego środkami naturalnymi.
Pawel
Dobry suplement za rozsadne pieniadze.
Edmund
Stosuję od dwóch lat. Polecam.
Waldek 63
Korzystałem wcześniej pomaga!
Janusz
OK.
czykaz
Produkt skuteczny w działaniu, obniżył mi cholesterol do norm prawidłowych, cholesterol całkowity obniżył się o 65, a nawet trójglicerydy spadły o 42. Cena przystępna.
danus
Ok
benek56
bez zarzutu
Marta10
trudno powiedzieć o działaniu bo stosuję go od tygodnia

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili LipiForma Plus 30 kapsułek prawidłowy cholesterol kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.